WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

czwartek, 22 stycznia 2009

Barcamp 7.1 mała wielka sprawa

Wczoraj 21.01.2009 r. odbyło się kolejne spotkanie Barcamp 7.1. Sala w Cuprum Novum przewidziana na 200 krzeseł. Wszystkie były zajęte i trzeba było dostawiać.

Co to jest Barcamp7.1 ? Wrocławska inicjatywa majaca skupiać programistów, biznesmenów, studentów, wizjonerów, badaczy i artystów. 7.1 to kierunkowy do Wrocławia jak podają inicjatorzy.

Co przyciągneło tylu uczestników? Temat ? ,, Wizerunek marki w sieci ".

Osobiście najbardziej podobały mi się prezentacja Marka Jankowskiego ( www.malawielkafirma.pl ),, Słodka dziurka..." prowadzona z wielką pasja i humorem oraz ,, Marka, czyli tam i z powrotem " Stanisława Błedniaka - krótkie spojrzenie historyczne i ciekawe - jak się okazało zawału nie było i www.pankreacy.pl jakoś przeżył.

Prezentacje można znaleźć na stronach Bercampu 7.1.

Wielką atrakcją spotkania były wyświetlane biezące komentarze z blipa na dużym ekranie.

Do następnego, a PKO niech sponsoruje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

 50zł na start

Archiwum bloga