WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

wtorek, 21 września 2010

MediaTown nowe miasto mediów czy księgarnia

Nowa e-księgarnia MediaTown - nowe miasto mediów zaistniała na rynku. Projekt firmy e-Media zajmującej się do tej pory dystrybucją i promocją e-czytników.

Jak czytamy na stronie newslettera ; " MediaTown to jedyna w swoim rodzaju oficyna internetowa łącząca w sobie księgarnię, wypożyczalnię książek oraz wydawnictwo publikacji elektronicznych. "

W swoim rodzaju na pewno, ale księgarnie łączące sprzedaż eBooków i e-czytników z działalnością wydawniczą jest ciutkę więcej. Choćby BezKartek.pl.

Strona księgarni MediaTown estetyczna i można się przyzwyczaić do nawigacji. Oferta w tej chwili obejmuje około 600 tytułów publikacji elektronicznych. Można je kupić lub wypożyczyć.

Znaleźć można nawet eBook wydany przez MediaTown "
Marche funebre ". Mamy, więc, pierwsze próby wydawnicze. Natomiast brakuje cierpliwości, aby znaleźć zapowiadane AudioBooki, których według zapowiedzi jest w ofercie około tysiąca.

Można to jednak wybaczyć mając na uwadze, że to dopiero początek. Sądząc bowiem po banerze będzie to miejsce, w którym nabędziemy e-prasę, eBooki i e-czytniki. E-czytników mamy do wyboru 14 modeli, ale w zapowiedziach jest również Sony i iPad.

Póki co cieszmy się z kolejnego miejsca, w którym kupimy to co nas interesuje.

Źródło ; di.com.pl , mediatown.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga