WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

czwartek, 23 września 2010

e-czytnik JoyPlus w Polsce


Chiński producent elektroniki Joyplus International otworzył oddział Europejski w Warszawie. Joyplus International co, Ltd został założony w 2002 r. w Chinach z siedzibą w Shenzhen.

Firma eksportuje swoje produkty do USA, rynki Bliskiego Wschodu, Europy i Azji. Joyplus specjalizuje się w wytwarzaniu tabletów, laptopów oraz e-czytników eBooków i innych wyrobów elektronicznych.

Ustanowienie siedziby europejskiej w Warszawie potwierdza nasze znaczenie jako rynku dogodnego do ekspansji. Mamy również szanse, że już wkrótce trafią tanie i dobre e-czytniki
" pod strzechy ". Chyba, że nasze kochane ministerstwa zabiją wszystkich Vatem lub inna plagą. Już wiemy bowiem, że o ile zrównano wreszcie w prawach książki drukowane i elektroniczne, w tym AudioBooki, to niestety wyłączono z nich e-książki w plikach sprzedawane za pośrednictwem internetu. Dla nich stawka Vat pozostanie podwyższona. Niestety, ani minister Zdrojewski ani europosłowie nic nie zrobili w tej sprawie.

Według badań firmy In-Stat sprzedaż e-czytników w 2014 r. globalnie osiągnie rekordową liczbę 35 milionów sztuk. Natomiast liczba sprzedanych tabletów wyniesie 58 milionów. I to jest dobra prognoza. Im więcej tym powinno być taniej.

Mimo konkurencji tabletów przyszłość e-czytników wydaję się całkiem, całkiem.

Źródło ; JoyPlus International ( Europe ) , wirtualnemedia.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga