WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 23 maja 2011

Nie chomikuj - legalne AudioBooki cena 1,99 zł

Wydawcy idą po rozum do głowy. Coraz skuteczniej konkurują z nielegalnymi kopiami, które można ściągnąć z różnego autoramentu stron. Kopie te pomijając naruszenie praw autorskich nie zawsze zawierają pełną treść i ich jakość budzi często wiele zastrzeżeń.

Po co ściągać nielegalnie skoro legalne AudioBooki 
są w cenie 1,99 zł

Wydawcy konkurują nie tylko jakością, ale co dla nas odbiorców najważniejsze również ceną. Wydawnictwo PWH Siedmioróg przygotowało nie lada atrakcję . 16 bajkowych publikacji - słuchowiska dla dzieci przygotowało w rewelacyjnej cenie 1,99 zł za AudioBook. Obniżając cenę aż o 80%. Słuchowiska w gwiazdorskiej obsadzie, z efektami dźwiękowymi i muzyką. Gwarancję jakości strzeże Teatr Polskiego Radia.

Sprawdź PWH Siedmioróg
Oferta ważna do 20.06.2011r.


Wśród autorów bajek i baśni znajdziemy takie znane nazwiska jak: Hans Christian Andersen, Bracia Grimm, Charles Perrault oraz znane polskie legendy o Smoku Wawelskim, Bazyliszku czy Wandzie co Niemca nie chciała.

To jeszcze nie koniec atrakcji zobacz co możesz kupić za jednego sms'a: bajki za SMS .
Jeśli nie lubisz słuchać a wolisz czytać oferta eBook za sms'a jest dla Ciebie :
klasyka literatury

Teraz nie powiesz, że eBooki są drogie, a wyposażenie ucznia w lektury szkolne nie naruszy Twojego portfela jak książki papierowe

Jeśli nie masz głosu albo czasu a chcesz rozwinąć wyobraźnie swojej pociechy nadarza się wyjątkowa okazja. Inwestycja 1,99 zł w legalny AudioBook zwróci Ci się z nawiązką, a Ty i Twoje dzieci będziecie spać spokojnie. Czego wszystkim życzą wydawnictwa cyfrowe.

Źródło; m.nexto.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga