WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

sobota, 25 grudnia 2010

Jak czytać i ściągnąć polskie eBooki na e-Czytnik Kindle™

BezKartek w prosty sposób opisuje sposób w jaki można pobrać - ściągnąć polskie eBooki na e-Czytnik Kindle™. Ksiegarnia BezKartek jako jedna z pierwszych e-Księgarni wprowadziła darmowe eBooki ePub do pobrania - download. W ten sposób promując nie tylko naszą klasykę popularyzuje eBooki.


Jak czytać i ściągnąć polskie eBooki na e-Czytnik Kindle


Kindle™ zdjęcie z pl.engadget.com/

Na czytnikach Kindle™ można czytać wszystkie e-booki, które są dostępne na BezKartek.pl w formacie PDF


Czytaj też; e-Czytnik Amazon Kindle 4 w Polsce + darmowe polskie eBooki

Oto cztery proste kroki, które należy wykonać:

1. Kup wybraną książkę w formacie PDF.

2. Zaloguj się na swój profil w serwisie BezKartek.pl, a następnie kliknij opcję Ustawienia. W polu Twój email Kindle wpisz swój email w formacie twoja_nazwa@kindle.com.

3. Dodaj adres amazon@bezkartek.pl do listy dozwolonych adresów email na swoim koncie na Amazon, aby można było pobrać wysłaną książkę.

4. W serwisie BezKartek.pl przejdź do strony Pobierz zakupione książki i obok książki w formacie PDF kliknij link Wyślij do Kindle. Po kliknięciu na link, powinien on zniknąć, a na górze listy książek pojawi się napis "czekaj...". Po poprawnym wysłaniu książki, pojawi się komunikat "Książka została wysłana na konto Amazon". Teraz możesz pobrać ją na czytnik Kindle.

Czytaj;

Polska premiera Kindle DX Graphite + 45 polskich ebooków za darmoUwaga: Pobieranie książki na czytnik Kindle™ jest bezpłatne.
Daną książkę można wysłać tylko jeden raz.

 eBooki ePub kilka tysięcy tytułów  pobierzesz - download w 4M

Źródło ; BezKartek.pl   , pl.engadget.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga