WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

środa, 1 grudnia 2010

e-Czytnik Vedia eReader K4 za 399 złotych brutto

e-Czytnik Vedia  eReader K4
Spółka Vedia S.A. notowana na rynku giełdowym NewConnect kolejny raz udowodniła, że polska myśl też się liczy. Szkoda, że Empik promuje niemiecki e-Czytnik OYO, a nie polską produkcję. 

e-Czytnik Vedia eReader K4 
za 399 złotych brutto !!!  

Nowy e-Czytnik jest już w sprzedaży. To już racjonalna cena i pewnie zostanie kolejnym rynkowym przebojem. Z tej okazji, jest przecież się czym chwalić, Biuro Prasowe wydało specjalny komunikat.

Warszawa, 30 listopada 2010. VEDIA S.A. wprowadza do oferty nowy model czytnika książek elektronicznych: eReader K4. Urządzenie to jest odpowiedzią na potrzeby rynku, a także pierwszym modelem, który umożliwia czytanie zabezpieczonych książek elektronicznych. VEDIA jest oficjalnym licencjobiorcą usługi Adobe Reader Mobile oraz oferuje urządzenia z obsługą plików EPUB i PDF z zabezpieczeniem DRM.

Czytnik eReader K4 jest znaczącym poszerzeniem czytników książek elektronicznych oferowanych przez firmę VEDIA. W czytniku K4, poręcznym i lekkim urządzeniu, można mieć przy sobie wszystkie ulubione tytuły. K4 obsługuje wiele formatów plików, a kolorowy 5-calowy ekran TFT sprawia, że wszystkie pliki wyglądają na czytniku tak samo jak na komputerze.

Wysoka jasność i wysoka rozdzielczość ekranu 800x480 umożliwiają komfortowe czytanie tekstów oraz przeglądanie zdjęć. Nie stanowi już problemu wgląd nawet w grube podręczniki akademickie i szkolne, w dokumenty na spotkanie biznesowe, zdjęcia czy film nakręcony w czasie ostatniego wyjazdu. Wszystko, co potrzebne, co sprawia przyjemność można mieć zawsze przy sobie.

Czytnik Vedia eReader K4


Wbudowana pamięć flash o pojemności 4 GB pozwala zapisać niezliczoną ilość książek elektronicznych, a w przypadku jej zapełnienia, dane można odczytywać także z karty mikro SDHC o pojemności do 16 GB. Zastosowanie kolorowego ekranu TFT pozwala oglądać zdjęcia JPG, BMP lub GIF oraz filmy wideo w popularnych formatach WMV, AVI, RMVB, 3GP i innych. Zdjęcia można także oglądać w formie pokazu slajdów.

Podczas czytania książek, można jednocześnie słuchać ulubionej muzyki. Czytnik K4 obsługuje formaty plików MP3, WMA, OGG oraz FLAC. Rozmaitość funkcji decyduje o przydatności czytnika nie tylko jako nośnika literatury, ale także jako urządzenia dostarczającego w pełni multimedialnej rozrywki.
Czytnik K4 wyróżnia się dotykowymi przyciskami z efektem wibracji. Urządzenie może funkcjonować także jako dyktafon. Można tu zdefiniować jakość i głośność nagrywania, a wbudowany mikron pozwala na nagrywanie głosu do formatu WAV.

Czytnik VEDIA eReader K4 jest już dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 399 złotych brutto.


Czytnik eReader K4 zawiera technologię Reader® Mobile firmy Adobe Systems Incorporated.

Vedia.pl


Brawo

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga