WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

środa, 8 grudnia 2010

3 miliony tytułów z Google eBooks eBookstore

3 - Trójka to ulubiona magiczna liczba w grudniu. Na Mikołaja dostaliśmy w prezencie  
3 tysiące darmowych eBooków po polsku. Teraz Google eBooks oferuje 3 miliony tytułów płatnych i bezpłatnych w swoim Google eBookstore.

To największy dostępny zbiór książek elektronicznych na świecie. eBooki zostały tak opracowane, aby można było je odczytać na różnych urządzeniach. Począwszy od "zwykłego" komputera, laptopa, netbooka przez tablet a kończąc na e-Czytniku. Wystarczy dostęp do internetu.e-Książki umiejscowione są w modnej chmurze. Urządzenia można w dowolnym czasie zmieniać podczas czytania nie tracąc wątku.

Jak w praktyce będzie wyglądała rywalizacja Google eBook eBookstore z Amazon? O tym pewnie już wkrótce się przekonamy. Już część czytelników ma problem z zapisem, ale to pewnie jest też do przejścia.

Źródło ; googleblog.blogspot.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga