WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

środa, 1 grudnia 2010

Kolorowy e-Czytnik Hanwang eBook eReader w pierwszym kwartale 2011 r.

Hanwang Technology planuje uruchomić produkcje kolorowego e-Czytnika Hanwang eBook eReader. Według szefa Hanwang Liu Jian-Ying produkcja rozpocznie się w pierwszym kwartale 2010 r.

Liu Jian-Ying twierdzi, że rynek kolorowych e-Czytników składa się z dwóch nurtów ; rynku komercyjnego oraz edukacyjnego. Stąd pierwsze kroki kolorowych e-Czytników zostaną skierowane do szkół. 


Hanwang stawia również na rynek japoński, gdzie jest duże zainteresowanie oszczędnościami papieru zarówno w korporacjach jak i urzędach.

To brzmi jak bajka i szkoda, że nasi ministrowie nie są zainteresowani ani nie przejawiają jakiejkolwiek determinacji w tym kierunku. Rząd w Szanghaju ma pięcioletni plan wprowadzania e-Czytników do szkół.


Natomiast nasz rząd co robi każdy widzi. Jeszcze trochę i będziemy żałować, że nie jesteśmy Chińczykami. Dopóki krótkowzroczna polityka ministerstw będzie tak realizowana, że VAT na książki elektroniczne w plikach będzie na najwyższym poziomie będziemy marzyć, by dogonić kogokolwiek. Ciekawe czy słyszeli co to jest e-Czytnik ?  

Czy wiedzą, że polska firma produkuje i sprzedaje e-Czytnik Vedia K4 eBook eReader już za 399 złotych ?

W marnowaniu szans rozwoju jesteśmy mistrzami. Gdyby nie społeczeństwo nigdy nie osiągnęlibyśmy takiego poziomu gospodarczego jak obecnie. O ile byłoby lepiej, gdyby rządzący nie zajmowali się głupotami ?


Źródło ; digitimes.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga