WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 6 grudnia 2010

Darmowe e-Booki ePub - tysiące tytułów do pobrania

Na Mikołaja miłośnicy książki elektronicznej dostali wielki prezent. e-Księgarnia 4M udostępniła darmowe e-Booki ePub - tysiące tytułów do pobrania. Blisko 3 tysiące eBooków pobierzesz teraz bezpłatnie. Format ePub umożliwia odczyt na większości e-Czytników, telefonów, a także na Twoim komputerze.

Mnóstwo znanej klasyki, utworów unikalnych. Pobierzesz - download darmowe lektury szkolne.

Biblia Tysiąclecia - darmowy eBook ePub

To nie lada gratka. Posiadacze e-Czytnika w łatwy i przyjemny sposób mogą cieszyć się darmową lekturą największych dzieł literackich. Wśród nich znajdziesz m.in. ; Biblię Tysiąclecia. Bruno Jasieńskiego, Tołstoja, Czechowa, Sienkiewicza, Sofoklesa, Mickiewicza, Kochanowskiego, Balzaka, Conrad'a, Melville'a i wielu innych. Nie sposób wszystkich wymienić. Wydawnictwo NetPress Digital Sp. z o.o. wykonało wielką pracę. Jest w czym wybierać. Wspaniała niespodzianka i grzechem, byłoby nie korzystać.

Czytaj też;

Biblia copywriterów za darmo. Claude Hopkins - Scientific Advertising - Naukowa Reklama 21 legendarnych zasad pisania tekstów reklamowych - darmowy e-Book PDFDarmowe e-Booki ePub umożliwią Ci niezapomniany kontakt z literaturą w dogodnym dla Ciebie momencie. Do czytania możesz wykorzystać nawet telefon komórkowy. Ukochanej osobie prześlesz bez problemu miłosną sentencję. Nie musisz już targać  przepastnych tomów. W każdej chwili możesz przypomnieć sobie lekturę, o którą ciągle pyta się Twój nauczyciel.

To doskonałe i darmowe rozwiązanie.

2 komentarze:

 1. Perły polskiej i światowej klasyki literatury. Wszystkie publikacje dostępne są do pobrania za darmo w formacie ePub przystosowanym do wykorzystania w urządzeniach mobilnych oraz czytnikach książek elektronicznych. Książki są dostępne bez zabezpieczeń.

  Publikacje pochodzą głównie z zasobów internetowych serwisów publikujących utwory z tzw. domeny publicznej, czyli takie, których prawa autorskie wygasły. Jednymi z takich serwisów są: Wolne Lektury oraz Polska Biblioteka Internetowa.

  Kolekcja została przygotowana w taki sposób, iż tekst każdej z książek elastycznie dopasowuje się do wielkości ekranu. Zapewnia to wygodę czytania na małych ekranach smartfonów oraz na tabletach, e-czytnikach. Dzięki temu, iż ebooki nie są zabezpieczone jest gwarancja, iż większość z dostępnych na rynku urządzeń mobilnych np. e-czytników będzie mogła korzystać z kolekcji bez ograniczeń.

  Wreszcie jest jedno miejsce, z którego można pobierać książki bez jakichkolwiek ograniczeń. Przedtem trzeba było skakać z jednego serwisu do drugiego, często natrafiając na nieznane formaty, niekompletne książki. – mówi Bartłomiej Roszkowski, prezes zarządu NetPress Digital.

  Pracujemy jednocześnie nad dodaniem do oferty znacznie szerszego katalogu książek z wolnej domeny. Szczegóły już wkrótce. – dodaje Roszkowski.

  Do końca lutego 2011 roku wszystkie książki można pobierać bezpłatnie. Po tym okresie planowane jest wprowadzenie symbolicznych opłat za dostęp do ebooków

  Do końca roku w sprzedaży dostępnych będzie ponad 6 tys. pozycji w formie ebooków, w tym znaczna liczba nowości i bestsellerów, około 1200 audiobooków i ponad 100 tytułów czasopism.

  Źródło: informacja prasowa

  OdpowiedzUsuń
 2. Teraz wszystkie eBooki ePub w cenie 1,99 zł

  OdpowiedzUsuń

Archiwum bloga