WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

piątek, 21 października 2011

e-Czytnik Amazon Kindle 4 w Polsce + darmowe polskie eBooki

e-Czytnik Amazon Kindle 4 już w Polsce


Special Offers !!!


e-Czytnik Amazon Kindle 4


Kindle zawiera 2-letnią Gwarancję oraz VAT(23%)!

Elegancki, łatwy w użyciu e-Reader Amazon Kindle 4

Znowu poczuj najbardziej eleganckie cechy fizyczne książki, czyli np znikająca oprawa w trakcie czytania. Zanurzony w świat autora  i jego idee, nie zauważysz kleju w książce , szwów, czy atramentu. Głównym celem projektu jest, aby Kindle 4 zniknął - podobnie jak standardowe książki. Można więc zatracić się w czytaniu, uwalniając się od otoczenia nowoczesnej technologii wszem i wobec. Kindle 4 jest łatwy w użytkowaniu i przechowywaniu.
Podczas czytania przez długi okres czasu, ludzie naturalnie zmieniają pozycje i często lubią czytać używając jednej ręki. Przyciski do przerzucania stron umieszczone są po obu stronach, pozwalając odczytywać strony z dowolnej pozycji. Precyzyjna 5-Way Controller posiada łatwy w obsłudze 5-kierunkowy kontroler, umożliwiający osiągnięcie precyzyjnej nawigacji wyboru tekstu, podkreślenia lub znaczenie wyrazu. Brak pozostawania odcisków palców na ekranie. Nigdy nie nagrzewa się w przeciwieństwie do laptopa, dzięki czemu można wygodnie czytać tak długo, jak tylko chcemy.Możliwość pracy bezprzewodowej

Wbudowane Wi-Fi automatycznie wykrywa w pobliżu bezprzewodowe sieci w szkole, domu lub ulubionej kawiarni. Znalazłeś zabezpieczoną sieć w hotelu lub kawiarni, która wymaga hasła? Wystarczy wpisać hasło i połączyć się z siecią. Po dodaniu sieci Wi-Fi, Kindle będzie łączył się automatycznie z tą siecią następnym razem, kiedy będziesz w pobliżu.


Tusz E 101

Najnowszy E Ink generacji Kindle wykorzystuje Pearl E Ink - najnowsza generacja technologii E Ink jaki jest dostępny na rynku - zapewnia czysty, ostry tekst, który czyta się lekko i bez zmęczenia oczu. Atrament Electronic Ink Works wykorzystuje rzeczywiste cząsteczki atramentu, aby utworzyć ostry druk, taki jak tekst w książce drukowanej. Kindle wykorzystuje ręcznie robione czcionki, które korzystają ze specjalnych właściwości tuszu a litery pojawiają się ostre i wyraźne. Książki na Kindle 4 czyta się jak prawdziwy papier, nawet w pełnym słońcu. Ekran Kindle odbija światło jak zwykły papier i działa bez podświetlenia, dzięki czemu można czytać książki w takich samych warunkach jakie panują w salonie, czy w ​​pełnym słońcu.


Czytanie na Kindle

Regulacja rozmiaru tekstu, czcionki. Funkcja Choices Kindle ma osiem regulacji wielkości czcionki tak, aby maksymalnie ustawić czytnik pod własne preferencji czytania. Można zwiększyć rozmiar tekstu ulubionej książki czy czasopisma poprzez naciśnięcie przycisku. Jeśli mamy mniejszy tekst, po prostu zwiększamy rozmiar czcionki i dalej czytamy komfortowo. Kindle ma także trzy style czcionek do wyboru - wszystkie zoptymalizowane i ręcznie dostrojone, aby zapewnić najlepsze doznania czytania niestandardowych czcionek. Kindle wykorzystuje ręcznie robione, niestandardowe czcionki.
Dostępna jest także funkcja Wskazówki Czcionki, są  to instrukcje, napisane w formie kodu. Mają one charakter podpowiedzi w linii. Poprawiają także czytelność w małym rozmiarze czcionki, gdzie kilka pikseli są trudne do wyświetlenia.
Producentowi udało się ustawić własne fale, serie elektronicznych impulsów, które poruszają się i wykorzystują czarne i białe elektroniczne cząsteczki atramentu w celu osiągnięcia optymalnego wyświetlania obrazów i tekstu. Kindle wyświetla cyrylicę (tak jak w rosyjskim), japoński, chiński (tradycyjny i uproszczony), koreański i znaki, oprócz skryptów łaciński i grecki.
Funkcja Image Zoom umożliwia powiększenie zdjęcia do pełnego rozmiaru ekranu. Możesz także obrócić fotkę, między pionowym a poziomym położeniem. Przełączanie orientacji pionowej i poziomej do czytania map, wykresów i tabel stało się jeszcze łatwiejsze.
Rzeczywiste Numery Stron łatwo pozwalają odnieść się i cytować fragmenty lub czytać wraz z innymi w klubie książki czy w szkole na lekcji. Funkcja ta korzysta z tkaniny obliczeniowej Amazon Web Services, stworzone algorytmy, spełniają określony tekst w książce na odpowiedni tekst w książce druku, w celu określenia prawidłowego, "prawdziwego" numeru strony do wyświetlenia. Prawdziwe numery stron są dostępne na dziesiątkach tysięcy najpopularniejszych książek Kindle, w tym 100 największych bestsellerów w Kindle Store. Numery stron są wyświetlane po naciśnięciu przycisku menu.
Możesz czytać swoje prywatne Dokumenty Kindle, możesz zabrać ze sobą dokumenty osobiste, eliminując konieczność drukowania. Dokumenty Word, PDF i więcej - można bezpośrednio przerzucać na Kindle i czytać je w formacie Kindle. Twoje osobiste dokumenty będą przechowywane w bibliotece na Amazon Kindle i gotowe do pobrania wygodnie w dowolnym miejscu i czasie.
Możesz dodawać notatki i podkreślenia, które są automatycznie synchronizowane między urządzeniami wraz z ostatnią stroną. Możesz także czytać pliki PDF w ich oryginalnym formacie, przeglądać je w trybie poziomym lub powiększyć do 300% aby zobaczyć małą czcionkę i szczegółowo tabele i grafiki. Można również przekonwertować dokument PDF do formatu Kindle tak, że wpłynie do nas jak zwykła książka Kindle
Darmowe ebooki na dobry początek:


Otrzymasz od nas 45 polskich ebooków całkowicie za darmo!
Dodatkowo po zakupie otrzymasz link do strony oferującej bezpłatne 2500 ebooków prc w wersji polskiej !!!
Podstawę zbioru stanowią teksty klasyki literatury polskiej, opracowane i udostępnione przez Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu Gdańskiego!Słownik i Wyszukiwarka

Kindle zawiera New Oxford Dictionary amerykański z ponad 250.000 zapisów i definicji za darmo. Kindle umożliwia natychmiastowe wyszukiwanie definicji bez opuszczania książki - wystarczy zaznaczyć słowo kursorem i definicja automatycznie będzie wyświetlana na dole ekranu. Wyszukiwarka Wikipedia ułatwia znalezienie tego, czego szukasz. Wystarczy wpisać słowo lub frazę, a Kindle będzie szukał każdej instancji w bibliotece Kindle, w Kindle Store, na Wikipedii, czy sieci Web za pomocą wyszukiwarki Google.


Dodatkowe funkcje

Zakładki i adnotacje
Dodaj adnotacje do tekstu, tak jak pisałbyś na marginesie książki, z wirtualnej klawiatury, która pojawia się właśnie wtedy, gdy jest to potrzebne. W Kindle 4, można edytować, usuwać i eksportować swoje notatki. Można wyróżnić kilka kluczowych fragmentów i dodać do ulubionych stron.
Nie musisz wkładać zakładki do ostatniego przeczytanego miejsca w książce, bo Kindle pamięta to za Ciebie i zawsze otwiera się na ostatniej stronie czytania.
Opcja Popularne Najciekawsze pozwala zobaczyć, jakie wg milionów czytelników Kindle są najbardziej interesujące fragmenty książek. Jeśli kilka innych czytelników uwidoczniły fragment, to przejście będzie podświetlone w książce, wraz z ogólną liczbą osób, które zwróciły na to uwagę.
Poleć, podziel się pasją do książek i czytelnictwa z przyjaciółmi, rodziną i innymi czytelnikami na całym świecie poprzez umieszczenie znaczących fragmentów do portali społecznościowych takich jak Facebook i Twitter bezpośrednio z Kindle, bez konieczności opuszczania strony. Chcesz zamieścić komentarz lub recenzję o wielkiej powieści lub artykule w gazecie? Po zaznaczeniu utworzyć notatkę w książce lub czasopiśmie, można łatwo podzielić się zdaniem w sieci społecznej. Pomoc w sieci z rodziną i przyjaciółmi odkrywa wiele nowych autorów i książek dla każdego z jej członków!


DANE TECHNICZNE:


Wyświetlacz

Amazon 6 wyświetlacz E Ink, zoptymalizowany pod kątem własności fali i technologii czcionki, 600 x 800 pikseli przy 167 ppi, 16-stopniowej skali szarości.


Rozmiar

(166 mm x 114 mm x 8,7 mm)


Waga

5,98 uncji (170 gram)


Wymagania systemowe

Brak, ponieważ jest bezprzewodowy i nie wymaga komputera do pobierania zawartości.


Pamięć masowa

Do 1.400 książek lub 2GB wewnętrznej (około 1.25GB dostępne dla zawartości użytkownika).


Żywotność baterii

Na jednym ładowaniu wystarcza na jeden miesiąc przy wyłączonym WiFi off licząc pół godziny dziennie czasu na czytanie. Przy korzystaniu z WiFi zawsze działa nie mniej niż do 3 tygodni. Żywotność baterii zależy od operacji, jakich wykonuje się za pomocą połączenia WiFi, takich jak zakupy w sklepie Kindle, przeglądanie stron internetowych i pobieranie danych. Czas ładowania to około 3 godziny za pośrednictwem dołączonego przewodu USB 2.0 podłączonego do komputera. Zasilacz sprzedawany jest oddzielnie.


Łączność Wi-Fi

Obsługa publicznych i prywatnych sieci Wi-Fi lub hotspotów, które korzystają z 802.11b, 802.11g lub 802.11n ze wsparciem dla WEP, WPA i WPA2 autoryzacji za pomocą hasła lub Wi-Fi Protected Setup (WPS). Nie łączy się z WPA i WPA2 zabezpieczoną siecią z użyciem metod uwierzytelniania 802.1X, nie obsługuje połączenia ad-hoc (lub peer-to-peer) sieci Wi-Fi. Port USB USB 2.0 (micro-B)


Obsługiwane formaty treści

Kindle (AZW), TXT, PDF, niechronione MOBI, PRC natywnie, HTML, DOC, DOCX, JPEG, GIF, PNG, BMP, poprzez przekształcenie. Dokumentacja Quick Start Guide (w zestawie); Przewodnik Kindle użytkownika EN (preinstalowany na urządzeniu). Instrukcja PL


Gwarancja i serwis

24 miesiące !!!


W zestawie Kindle

bezprzewodowy e-czytnik, kabel USB 2.0, i Quick Start Guide, instrukcja PL


Gratis otrzymujesz !!! : 

  • stylowe słuchawki
  • przejściówka PL

Zasilacz jest sprzedawany oddzielnie. Ładowanie odbywa się również poprzez kabel USB

Źródło; BezKartek

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga