WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

niedziela, 30 października 2011

eBook-Cafe Bezkartek.pl na 15. Targach Książki w Krakowie

Odwiedź nasze stoisko na Targach Książki w Krakowie!

Już 3 listopada startują 15. Targi Książki w Krakowie 3-6 listopada 2011 r. 
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników książek!

eBook-Cafe


Ebook-Cafe to innowacyjny projekt, w którym przyjemność picia kawy połączono z możliwością czytania  e-książek i korzystania z Wirtualnej Czytelni Bezkartek.pl.

- Idea zorganizowania eBook-Cafe zrodziła się z chęci propagowania ebooków oraz potrzeby dyskusji nad nowymi trendami wydawniczymi, zjawiskiem self-publishingu oraz współczesną książką uwolnioną spod dyktatu druku. – podkreśla Andrzej Wychowaniec z Bezkartek.pl

Poza ebookami w kawiarni udostępnione będą nowoczesne urządzenia do czytania wydawnictw elektronicznych, czyli  czytniki oparte o technologię papieru elektronicznego. Klienci kawiarni będą mieli do dyspozycji ponad 20 modeli czytników. Do ich dyspozycji będą też fachowcy, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą na temat tych urządzeń.

W eBook-Cafe współcześni twórcy rynku książki – autorzy publikacji, wydawcy i internauci będą mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami używanymi do przeprowadzenia wydawnictw do formy ebooków lub do formatów na urządzenia mobilne np. e-pub. Pobyt w kawiarni będzie też okazją do  rozmowy o nowych sposobach popularyzacji i dystrybucji ebooków i audioboków przy pomocy programów partnerskich Digital All.

- Nie możemy pozostawać obojętni na to, że na świecie i w Polsce dynamicznie rozwija się rynek ebooków – zaznacza Krzysztof Leszczyński z DigitalAll.pl i jednocześnie dodaje. – Nie oznacza to jednak upadku czytelnictwa i rynku wydawniczego. Działania, jakie podejmuje eBook-Cafe czy Bezkartek.pl nie tylko nie likwidują aktualnego rynku książki, ale przyczyniają się do jego rozwoju i wzrostu konsumpcji książek.

Każdy z gości będzie mógł zapoznać się z zasadami działania Wirtualnej Czytelni bezkartek.pl - biblioteki, w której o dogodnej porze, za korzystną cenę oraz w prosty i szybki sposób, czytelnicy mają dostęp do wybranych pozycji.

Warto zobaczyć!

Przyjdź do eBook-Cafe i przetestuj czytniki, które dla Ciebie przygotowaliśmy!

Amazon Kindle 4

Amazon Kindle 4


Zixo Ultra Cienki PS47

Zixo Ultra Cienki PS47


Icarus Sense

Icarus Sense + Pokrowiec !!!


Warto przeczytać!

Polecamy bestsellery z naszej oferty!

  Nielegalni, Vincent V. Severski

Czarna Owca
Kryminał i sensacja

Trzymająca w napięciu powieść szpiegowska o tajnikach polskiego wywiadu!
cena sugerowana 33.90 zł

  Długi weekend, Wiktor Hagen

W.A.B
Kryminał i sensacja
Cała Polska przygotowuje się do długiego weekendu, wszyscy żyją zbliżającym się wyjazdem. Ale nie komisarz, który tym razem nigdzie się nie wybiera. Musi bow...


cena sugerowana 29.90 zł
  Gra w kości, Elżbieta Cherezińska

Zysk i Sk-a
Powieści i opowiadania
Uznaje się, iż święci się nie psują -  kto się odważy sprawdzić?
Otto III to dwudziestoletnie genialne...


cena sugerowana 18,57 zł


Źródło; BezKartek.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga