WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

niedziela, 30 października 2011

Media Town rozdaje darmowe zaproszenia na Targi Książki w Krakowie

         
Zapraszamy na 15. Targi Książki w Krakowie w dniach 3-6 listopada 2011 r. do stoiska F23 w Salonie Nowych Mediów profesjonalne porady, hity cenowe, konkursy.

Chcesz otrzymać darmowe zaproszenie na Targi, wyślij e-mail na adres kontakt@e-czytnik.pl. Szczegóły odbioru zaproszeń w wiadomości zwrotnej. Ilość zaproszeń ograniczona.

Weź udział w konkursie i wygraj e-czytnik,
ulotki z kuponami konkursowymi na stoisku F23.

Kup e-czytnik w atrakcyjnie cenie, tylko podczas Targów ceny czytników niższe o 15%.

Plan Targów oraz wykaz imprez towarzyszących znajdziesz na stronie www.targi.krakow.pl

POLECANE PRODUKTY

POLECANE PRODUKTY
PocketBook Pro 602

Pocketbook Pro 903

Pocketbook 903 to jeden z najbardziej zaawansowanych czytników publikacji elektronicznych jakie są obecnie dostępne na rynku. Zapewnia doskonałą jakość obrazu i tekstu na dużym ekranie o przekątnej 9,7 cala.

 Onyx Boox M90

Boox M90

Nowy e-czytnik BOOX M90 z 9,7 calowym ekranem e-ink w technologi Pearl dosłownie poszerza horyzonty podczas przygody jaką jest poznawanie go, czytanie, zabawa oraz praca z urządzeniem.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga