WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

środa, 19 października 2011

Presspublica przejmuje e-Kiosk.pl

18.10.2011
Zmiana akcjonariusza większościowego

Zarząd e-Kiosk S.A. informuje, iż w dniu dzisiejszym otrzymał informację o wpisie do Rejestru Przedsiębiorców w dniu 29 września 2011 roku połączenia większościowego akcjonariusza Emitenta, firmy Kariera.pl S.A. (posiadającej 52,49 proc. akcji w kapitale zakładowym Emitenta), z Presspublica Sp. z o.o. W związku z powyższym Presspublica Sp. z o.o. jako spółka przejmująca z dniem połączenia wstąpiła we wszystkie prawa i obowiązki spółki przejmowanej, tj. Kariera.pl S.A.
Przedmiotowy wpis jest związany z realizacją planu połączenia, uzgodnionego w dniu 23 maja 2011 roku przez Zarządy obu wymienionych spółek.
Podstawa prawna: §3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Źródło; e-kiosk.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga