WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

piątek, 14 października 2011

Kolorowy e-Czytnik eReader Vedia K7M i tablet TabTV z androidem. Z nimi obejrzysz filmy

Czytnik z kolorowym ekranem i tablet z Androidem

Warszawa, dn. 14 października 2011. VEDIA S.A. poszerza ofertę i wprowadza tablet TabTV z systemem Android 2.3, wbudowanym tunerem do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej oraz nowy czytnik książek elektronicznych eReader K7M.
Tablet Vedia TabTV z systemem Android 2.3

Tablet TabTV z systemem Android 2.3 posiada możliwość odbioru naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T nadawanej w standardzie MPEG-4 stosowanym w Polsce. Urządzenie jest kompatybilne także z systemem MEPG-2, dzięki czemu mogą z niego korzystać osoby dużo podróżujące, taksówkarze oraz kierowcy ciężarówek. Dołączone akcesoria do montażu przy szybie pozwalają na korzystanie z urządzenia w samochodzie, a wbudowany odbiornik GPS, po instalacji mapy umożliwia korzystanie z tabletu do nawigacji. Tablet posiada wbudowane gniazdo kart microSD i umożliwia nagrywanie audycji telewizyjnych w celu późniejszego obejrzenia. Bezprzewodowy dostęp do internetu pozwala na pobieranie aplikacji i dalsze rozszerzanie jego funkcjonalności. Przy użyciu konwertera USB, można podłączyć kompatybilny modem 3G i korzystać z internetu podczas jazdy.
e-Czytnik eReader Vedia K7M

Czytnik eReader K7M z kolei posiada porównywalną funkcjonalność do modelu K4. Posiada 7-calowy ekran oraz obsługę zabezpieczeń książek elektronicznych Adobe DRM. Wbudowane 4 GB pamięci może zostać powiększone o kolejnych 16 GB na karcie microSD. Zgodność z popularnym formatem zabezpieczenia książek elektronicznych pozwala mieć pewność, że zakupioną książkę będzie można odczytać w czytniku i korzystać z niej w autoryzowanych urządzeniach. Obraz można dopasować do ekranu poprzez obrót urządzenia. Obsługa wielu formatów plików multimedialnych sprawia, że urządzenie staje się nieodłącznym towarzyszem w podróży, w szkole lub na uczelni. Umożliwia ono odbiór radia, muzyki zapisanej w pamięci czytnika, jak również oglądanie filmów. Wbudowane wyjście słuchawkowe oraz głośnik pozwalają na uniwersalne korzystanie z czytnika, a akumulator o dużej pojemności pozwala na swobodne korzystanie z urządzenia.

Informacja prasowa

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga