WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 31 października 2011

Pobierz - download polskie e-Booki na czytnik Kindle - cztery proste kroki

Pobieranie książki na czytnik Kindle™ jest bezpłatne.
Daną książkę można wysłać tylko jeden raz.
Wysłany PDF jest konwertowany przez Amazon do pliku AZW,
dlatego nie jest on zawsze w 100% taki jak plik oryginalny.
Ebooka otrzymasz w ciągu 12 godzin roboczych.


Czytniki Kindle Amazon nie obsługują zabezpieczonych plików PRC.


Instrukcja jak zakupioną książkę w Bezkartek.pl, w formacie PDF zabezpieczoną systemem DRM ADE otworzyć na czytniku Kindle. Cztery proste kroki;


  1. Kup wybraną książkę w formacie PDF.

  2. Zaloguj się na swój profil w serwisie bezkartek.pl, a następnie kliknij opcję Ustawienia. W polu Twój e-mail Kindle wpisz swój e-mail w formacie twoja_nazwa@kindle.com. Jeśli nie pamiętasz na jaki adres zarejestrowałeś czytnik Kindle™, wejdź na stronę www.amazon.com/manageyourkindle, zaloguj się i sprawdź adres w sekcji Your Kindle(s).

  3. Dodaj adres amazon@bezkartek.pl do listy dozwolonych adresów e-mail na swoim koncie na Amazon, aby wysłana książka dotarła na Twoje konto. Aby to zrobić, wejdź na stronę www.amazon.com/manageyourkindle, zaloguj się i w sekcji Your Kindle Approved E-mail List dodaj adres.

  4. W serwisie bezkartek.pl przejdź do strony Pobierz zakupione książki i obok książki w formacie PDF kliknij link Wyślij do Kindle. Po kliknięciu na link, powinien on zniknąć, a na górze listy książek pojawi się napis "czekaj...". Po poprawnym wysłaniu książki, pojawi się komunikat "Książka została wysłana na konto Amazon" (w terminie do 1 godz roboczej). Teraz możesz pobrać książkę bezpośrednio na czytnik Kindle™, jeżeli jesteś w zasięgu sieci bezprzewodowej Wi-Fi. W przeciwnym razie pobierz książkę na komputer, a następnie prześlij ją na czytnik przy użyciu kabla USB.

Źródło; BezKartek.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga