WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

czwartek, 27 października 2011

Amazon Kindle Fire już w Polsce - a polski Amazon?

Kindle Fire już w Polsce

Największy sojusznik Amazon w Polsce. Czy BezKartek jest forpocztą Amazon? Przypadkowe podobieństwa czy coś więcej o czym jeszcze nie wiemy? Gdzie kupić Amazon Kindle Fire?

Ledwo ochłonęliśmy po zaskakującej nowej ofercie e-Czytników i tabletu Kindle Fire, a już możemy je kupić w Polsce. BezKartek od kilku dni dodaje do sprzedaży nowe e-Czytniki Kindle 4. Teraz pojawił się tablet Kindle Fire. Po zakamuflowanych informacjach, że Amazon chce wejść do Polski nasuwa się natrętna myśl czy BezKartek nie jest już czasem "dogadane" z Amazon jako największy sojusznik w Polsce? Skąd takie przypuszczenia?

Zobacz; Kindle Fire pierwsze wrażenia po rozpakowaniu - videoBezKartek od dawna udostępnia możliwość pobierania swoich książek na Amazon Kindle. e-Czytniki Amazon Kindle na dobre zagościły w ofercie urządzeń do odczytu publikacji cyfrowych. Specjalnie dla kupujących e-Czytnik Kindle lub tablet Kindle Fire przygotowano 2500 darmowych eBooków po polsku.

Czytaj też; Nook Tablet ™ cena 249$ - koniec plotek czas na fakty

DODATKOWO KAŻDY CZYTELNIK, KTÓRY ZAKUPI CZYTNIK KINDLE OTRZYMA LINK DO STRONY OFERUJĄCEJ 2500 BEZPŁATNYCH EBOOKÓW W WERSJI POLSKIEJ!


Kindle Fire w Polsce

Na e-czytnikach Kindle™ można czytać większość e-booków w formacie PDF, dostępnych na BezKartek.pl. W zestawie sprzedażowym instrukcja obsługi Kindle po polsku - Instrukcja PL.

Zwróć też uwagę na ten szczególny zapis; Special Offers !!! Wersja z Reklamami !!!
Sam zdecyduj, czy reklamy są uciążliwe.
Możesz deaktywować reklamy we własnym profilu Amazon za 29,99$, a pozostaniesz z 2 letnią GW producenta, realizowaną w Polsce przez bezkartek.pl !!!
Koszt zakupu 2letniej GW na Amazon to 44,99$, więc...TYLKO ZYSKUJESZ!


Podobnie jak Amazon niemal w podobnym czasie BezKartek przygotowało swój dedykowany tablet Zixo Ultra Slim PS47. Jeśli to tylko naśladownictwo to warto naśladować najlepszych. Chyba, że to jednak coś więcej...

Źródło; BezKartek.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga