WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 10 października 2011

Twoje 10 minut - jak zostać pisarzem

Warszawa, 10.10.2011
Virtualo Sp. z o.o.
Ul. Marszałkowska 104/122
00-017 Warszawa
Tel. +48 22 551 32 27
www.virtualo.eu

Konkurs dla talentów literackich – „Twoje 10 minut”

Piszesz? Publikuj! Nie chowaj tekstów do szuflady! Daj się odkryć! Twoje 10 minut - to szansa na Twój debiut!

„Twoje 10 minut” to akcja organizowana przez Fundację Sztuki Nowej ZNACZY SIĘ w ramach projektu „STREFA WOLNEGO CZYTANIA”, której celem jest promowanie talentów literackich.
Autorzy debiutanci, którzy chcą spróbować swoich sił i mieć szansę zaprezentowania twórczości szerokiemu gronu ekspertów literackich do 16 października muszą przesłać jednostronicowy fragment swojej twórczości na adres:

kontakt@strefawolnegoczytania.pl.

Do 27 października zostanie wyłonionych 10 najlepszych pisarzy, którzy otrzymają zaproszenie na jedno z najważniejszych świąt książki w Polsce – Krakowskie Targi Książki! W trakcie Targów osoby wyłonione w pierwszym etapie konkursu będą miały szansę zaprezentować się przed znanymi i cenionymi redaktorami i wydawcami. Targi Książki w Krakowie odbędą się w dniach 03.11-06.11.2011.

Oficjalnym partnerem akcji „Twoje 10 minut” jest Virtualo. Autor, który przez jury obecne na Krakowskich Targach Książki zostanie uznany za największy talent literacki, otrzyma możliwość opublikowania swojej książki w formie ebooka w formacie PDF i EPUB. Ebook będzie promowany na Virtualo.pl, a za pośrednictwem sieci dystrybucji Virtualo trafi do największych polskich e-księgarń m.in. empik.com, gandalf.com.pl, amazonka.pl.

Szczegóły akcji: http://virtualo.eu oraz http://strefawolnegoczytania.pl/

Informacja prasowa

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga