WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

środa, 25 maja 2011

e-Czytnik Kindle 3G Special Offers za 164$ w stajni Amazon

Amazon wprowadził do sprzedaży kolejny e-Czytnik. Stajnia Amazon powiększyła się o e-Czytnik Kindle 3G Special Offers w cenie 164$. Przyczyną wprowadzenia kolejnego przedstawiciela rodziny Kindle jest sukces jego poprzednika dostępnego za 114$.

Według dyrektora Amazon Kindle Jay Marine - Kindle Special Offers za 114$ zaledwie po sześciu tygodniach sprzedaży stał się bestsellerem.Nowy e-Czytnik został wprowadzony na prośby klientów, którym najwidoczniej pomysł Amazon całkiem się spodobał.

Amazon Kindle 3G Special Offers oprócz głównej zalety - ceny - posiada takie walory jak;

- darmowy bezprzewodowy 3G, bez umów rocznych i opłat miesięcznych

- globalny zasięg 3G umożliwia pobranie eBooka do 60 sekund w ponad 100 krajach i terytoriach

- wysoki o 50% lepszy kontrast ekranu E-ink Pearl Technology umożliwia czytanie nawet w pełnym słońcu

- jest lżejszy i cieńszy

- mieści do 3500 książek

- bateria na jednym ładowaniu wytrzyma do dwóch miesięcy ( 30 minut dziennie ) lub do miesiąca jeśli czytasz do godziny

- Pełna integracja z bezpłatnym "Buy Once, Read Everywhere" aplikacji Kindle dla Android, IPAD, iPod touch, iPhone, PC, Mac, BlackBerry i Windows Mobile

- wbudowane Wi Fi

i jeszcze trochę można wymieniać.

Plotka niesie, że Amazon przygotowuje swój tablet, który oczywiście będzie konkurował z innymi także ceną, ale głównie bogatą ofertą. Apple ma powody, żeby już się bać. Amazon ma konkretne zaplecze i ma co sprzedawać. Jak widać stał się swoistą "maszyną" sprzedaży. Amazon dostarcza swoim klientom e-Czytniki jako narzędzia, aby kupowali, kupowali, kupowali...

Czytaj Darmowy e-Czytnik Kindle już na jesień 2011r. ?

Wiedzą co robią i po co robią. Posiedli "tajemną" wiedzę na czym tak naprawdę zarabia się w tym biznesie. A my? A my dalej w lesie. Czy jesteśmy skazani na Amazon?

Źródło; Informacja prasowa Amazon.com, Amazon.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga