WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

czwartek, 5 maja 2011

eBooki 50% taniej - Nowości wydawnicze W.A.B

Nowości wydawnicze W.A.B na bezkartek.pl najtańsze w sieci!

Mocno obniżyliśmy ceny dwóch premierowych tytułów wydawnictwa W.A.B.
Od dziś możecie je kupić 50% taniej!

Oto one:

           Henning Mankell - Powrót nauczyciela tańca - eBook PDF

Henning Mankell - Powrót nauczyciela tańca - eBook


Powrót nauczyciela tańca to kryminał uznany przez wielu krytyków za lepszy nawet od Mankellowskiego cyklu o komisarzu Kurcie Wallanderze. Powieść jest przesycona atmosferą skandynawskiego chłodu i mroku, zawiera wątki historyczne, daje czytelnikowi wgląd w mentalność szwedzkiego społeczeństwa. Książka zdobyła w 2005 roku Gumshoe Award dla Najlepszej Europejskiej Powieści Kryminalnej.


                Silvana De Mari - Ostatnie zaklęcia - eBook PDFSilvana De Mari - Ostatnie zaklęcia - eBook


Kolejne części przygód bohaterów Ostatniego elfa, Ostatniego smoka i Ostatniego orka. Dwa końcowe tomy tego fantastycznego cyklu to przede wszystkim opowieść o królowych: o najbardziej zdesperowanej - królowej orków, która gotowa była poświęcić dla poddanych własne życie; o najbardziej samotnej - królowej ludzi; o najbardziej bezbronnej - królowej rodu karłów, który skazano na śmierć w kopalni; i o najbardziej nieprzewidywalnej - córce kata. Wszystkie muszą nauczyć się walczyć i zwyciężać, bo przyszłość świata zależy teraz od nich.

Zapraszamy do lektury!

Źródło; BezKartek

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga