WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

środa, 25 maja 2011

Nexto.pl i Samsung "buja" w chmurze - aplikacja w Samsung Apps

Elektronika Samsung z publikacjami Nexto.pl

Należąca do światowej czołówki producentów elektroniki użytkowej firma Samsung podpisała porozumienie z dystrybutorem publikacji elektronicznych, firmą Nexto.pl. Użytkownicy smartfonów lub tabletów Samsung, będą mieli łatwy dostęp do szerokiego asortymentu e-booków i audiobooków, obejmującego ponad siedem tysięcy publikacji.
s1 180x300 Elektronika Samsung z publikacjami Nexto.pl
Aplikacja mobilna Nexto
Samsung umieścił na platformie Samsung Apps specjalnie przygotowaną przez Nexto aplikację, która jest dostepna do pobrania dla wszystkich użytkowników tabletu Samsung Galaxy Tab oraz smartfonów Galaxy S. Aplikacja umożliwia czytanie książek lub słuchanie audiobooków w tzw. chmurze. Oznacza to, że biblioteka Klienta jest synchronizowana pomiędzy urządzeniami, a także między urządzeniem a sklepem www.nexto.pl. W ramach aplikacji do pobrania jest ponad 7 tysięcy produktów.
Nowi i obecni klienci już posiadający urządzenie Samsunga będą mogli zainstalować aplikację za pośrednictwem platformy Samsung Apps.
Bartłomiej Roszkowski, prezes zarządu NetPress Digital, spółki prowadzącej serwis Nexto.pl nie kryje zadowolenia z tej umowy.
– Dzięki temu porozumieniu możemy zaoferować naszym klientom i użytkownikom urządzeń Samsung unikalną usługę – mówi Roszkowski. Książkę albo audiobooka będzie można zakupić w dowolnym miejscu i od razu zacząć czytać lub słuchać. Tak wygodnego sposobu dokonywania zakupów nie było jeszcze na polskim rynku – dodaje.
Więcej informacji o aplikacji Nexto dla Androida można uzyskać pod adresem mobile.nexto.pl.
Źródło; Informacja prasowa z audiobookfan.nexto.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga