WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 27 września 2010

Światowy Dzień Turystyki - dookoła świata w promocji

27.09 września obchodzimy Światowy Dzień Turystyki. Z tej okazji Księgarnia 4M przygotowała promocję dzięki której odbędziesz fascynującą podróż dookoła świata.

W dniach 27.09. - 30.09 wszyscy chętni mogą skorzystać z okazjonalnej zniżki w wysokości 15 %.
Klienci Księgarni 4M otrzymają specjalną ofertę, która wyczerpująco wszystko tłumaczy.

"Czy lubisz podróżować? Czy lubisz zwiedzać najróżniejsze zakątki naszego kraju oraz świata? Czy z przyjemnością czytasz i słuchasz publikacji na ten temat?

Tak naprawdę, to każdy z nas, w głębi duszy, pragnie podróżować. Dzisiaj, 27 września, obchodzony jest Światowy Dzień Turystyki i właśnie z tej okazji przygotowaliśmy ekskluzywną 4-dniową promocję "Z Nexto.pl dookoła świata" gdzie udzielamy 15 % rabatu na poniższe pozycje.
Wybraliśmy 4 wyśmienite publikacje, polecane przez naszych klientów jako wartościowe pozycje dla każdego - czy to biernego marzyciela-podróżnika czy też doświadczonego jak Tony Halik :)
Przenieś się z Beatą Pawlikowską do niebezpiecznej Gwatemali. Z Marzeną Filipczak przemierz kilometry przez Indie, Borneo, Malezję, Tajlandię, Kambodżę i Wietnam. Z Patrykiem Garkowskim przejedź się po Europie zwiedzając jej najpiękniejsze miejsca oraz poznaj niezwykłe "sekrety" jakie kryje Polska...
Aby skorzystać z rabatu 15% na poniższe pozycje wpisz kod SDT15 w koszyku podczas składania zamówienia. "

Promocja dotyczy następujących tytułów ;


Poradnik dla podróżujących kobiet - audiobook

Chcesz być na bieżąco z promocjami. Zapisz się bezpłatnie do Klubu Nexpresso lub pisz na nasz adres wydawnictwacyfrowe@gmail.com z dopiskiem promocje.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga