WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

piątek, 11 czerwca 2010

FourFourTwo - e-wydanie Mistrzostwa Świata

FourFourTwo - e-wydanie bardzo dobrze wybrało czas na premierę. Równocześnie z wydaniem papierowym ukazało się e-wydanie. FourFourTwo w wersji pdf znajdziesz w Księgarni 4M.
Cena wydaje się przystępna przy płatności elektronicznej 2,50 zł natomiast płatność sms 3,66 zł za egzemplarz.

FourFourTwo to największy magazyn poświęcony piłce nożnej na świecie. W pdf-ie całkiem dobrze to wygląda, ale wyobraźmy sobie... No właśnie. Taki magazyn byłby, pomijając oczywiście jakość treści, w wersji multimedialnej fantastyczną rozrywką. W przypadku takiego czasopisma, aż się prosi o zastosowanie najnowszego rozwiązania Adobe.

Możliwości zaprezentowane wspólnie z magazynem Wired i iPad dają wręcz rewolucyjne możliwości. Wyobraźmy sobie, że czytając e-wydanie FourFourTwo oglądamy powtórki najciekawszych akcji, gole... To tylko kwestia wyobraźni.

Zobacz choćby Sport Illustrated na TablecieWarto jednak wspomnieć, że Wired w formie multimedialnej zakupiło 73 tys. klientów natomiast wersję papierową 80 tys. Prawda, że debiut można uważać za udany ?

Ciekawe kiedy doczekamy się na polskie e-wydanie multimedialne ?

Źródło ; 4M , di.com.pl, tv.adobe.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga