WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

wtorek, 19 lutego 2013

ReadKid - darmowe bajki na iPada albo pisz i zarabiaj


Od dzisiaj tylko do końca lutego trwa ciekawa promocja. Część bajeczek dostępnych w katalogu ReadKid, można teraz pobrać zupełnie za darmo – to świetna wiadomość dla wszystkich nowoczesnych rodziców chcących dać swoim dzieciom interesującą treść za pośrednictwem nowych technologii.


To książeczki, które nie mają swoich wersji papierowych (Koty w kosmosie, Plaskatek, Jak dobrze być)  jak i te, które odniosły wielki sukces w wersji papierowej (np. Wierszyki domowe Michała Rusinka). Na pewno każda z nich stanowić będzie niezwykłą atrakcję dla dzieci.

Mam nadzieję, że zainteresują się Pan projektem ReadKid. W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do  dyspozycji.
ReadKid to innowacyjne rozwiązanie dla dzieci, rodziców, wydawców i kreatywnych twórców bajek. System składa się z dwóch elementów:

Aplikacja ReadKid stworzona specjalnie dla najmłodszych – to miejsce, w którym dziecko znajdzie ciekawe interaktywne książeczki przygotowane przez polskich wydawców; to kolorowa, wirtualna półeczka, na której mały użytkownik gromadzi swoje bajki, może zmieniać kolory półeczek i dowolnie układać swoje bajeczki.

ReadKid Kreator – narzędzie stworzone po to, by w prosty i przystępny sposób bajkę interaktywną na iPada mógł przygotować dosłownie każdy. Kreator można pobrać za darmo z naszej strony www.readkid.eu (po wcześniejszym założeniu konta) i spróbować swoich sił, jako twórca interaktywnych bajek dla dzieci.

Źródło; Woblink.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga