WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

niedziela, 30 listopada 2008

"Nowy Marketing" Dominika Kaznowskiego


Do tej pory byliśmy przyzwyczajeni do emisji filmu czy książki jako medium w jednej formie wydania.Teraz regułę łamie znany publicysta Dominik Kaznowski wydając niemalże równocześnie "Nowy Marketing" w wersji papierowej i pdf dostępnej w internecie bezpłatnie.
To bardzo ciekawe posunięcie nie tylko ze względu na treść książki.To,że dostajemy prasę z płytą,książką czy czymś innym w cenie,bo nie lubię w takich przypadkach określenia "za darmo" - za darmo można w dziub dostać,jest już sprawą prawie normalną.
Pomysł na pewno się obroni,bo tak jak wielu będzie zwolenników cyfrowych wydań tak i nie zabraknie miłośników tradycyjnego wydania.Z macaniem i wertowaniem w te i we wte papierowej książki.Pomysł bardzo ciekawy,ale myślę,że i dobrze przemyślany.Korzystajmy,więc z lektury.

1 komentarz:

  1. Książkę czyta się jednym tchem nawet na ekranie komputera.

    OdpowiedzUsuń

Archiwum bloga