WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

środa, 27 maja 2009

Książki przeciwko Kaczyńskim ?

Książki wystąpiły przeciwko Kaczyńskim. Wyniki sprzedażowe za ubiegły rok zadały kłam twierdzeniom wieszczów złych wiadomości, że stan naszej gospodarki jest katastrofalny.
W 2008 roku sprzedaż książek zwiększyła się o rekordowy poziom 12,4 % osiągając 147,1 mln egzemplarzy oraz kwotę 2,91 mld złotych.

Wyniki znakomicie komentują słowa Pani Katarzyny Sobańskiej dyrektora generalnego Hachette Polska ,, Może to, co powiem nie jest popularne, ale kryzysu nie ma. Możemy mówić jedynie o kryzysie finansowym. Konsument ostateczny nie zmienia tak szybko swoich przyzwyczajeń jeżeli klient kupował książkę, to będzie ją kupował nadal. Wszyscy mówią o kryzysie, czekają aż on nastąpi, ale jeszcze go nie ma".

Wydawnictwa cyfrowe z zadowoleniem odnotowują fakt, że kolejny wyniki przeczą medialnej kreacji kryzysu. Tak trzymać.
Dane nie dotyczą sprzedaży publikacji cyfrowych.

Źródło ; www.brief.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga