WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 22 marca 2010

Kamikadze e-Książki

Japończycy poniekąd słusznie walczą o swoje prawa kulturowe. Wrogiem staje się księgarnia Amazon. Zdaje się ona coraz bardziej monopolizować rynek. To już nie chodzi tylko o sprawy wagi narodowej, ale również o tożsamość kulturową.

Japońscy kamikadze zaczynają walkę z dominacją Amazon. Samuraje powołali organizację Nihon Denshi-Shoseki Shuppansha Kyokaido walki z monopolem Amazon. Jest to kolejny dowód, że e-Książki stają się coraz popularniejsze. Właśnie na tym polu zaczyna się nie tylko cyfrowa rewolucja, ale również walka o równoprawność książki w każdej formule.

Nasi włodarze w odróżnieniu od nielicznych jeszcze wydawców i dystrybutorów jakby tego problemu jeszcze nie dostrzegali. My malutki ludek, niczym bohaterowie podręczników, mamy obowiązek walczyć, by pokazać, że Polacy nie gęsi ...

Nie zbudowaliśmy drugiej Japonii, ale to nie znaczy, że tym razem nie mogą dać nam przykładu.
Przecież Polak potrafi.

Źródło ; rynek-ksiązki.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga