WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

niedziela, 28 marca 2010

Książki 3D

Stało się. To co jeszcze do niedawna niewyobrażalne już jest. Książki 3D rodem z Korei Południowej oczywiście. Specjalne okulary, do których przyzwyczajamy się w kinach powodują wrażenie trójwymiarowości. Koreańskie pociechy mogą " czytać " książki 3D.

Dostępne są dwa tytuły. Niestety nie wiemy jakie. Niemniej to jednak kolejny krok w cyfrowej rewolucji. Jakie niespodziani jeszcze przyniesie nam nadchodzący rok ?

Mamy również telewizory 3D Samsunga w sprzedaży w naszej Polsce. Od tego to już chyba blisko, abyśmy to najbardziej oswojone urządzenie domowe wykorzystali do czytania książek. eBooki na ekranie telewizora ? eBooki 3D ?Czemu nie ? Nasz wzrok niemal, że się rodzi przystosowany do ekranu. Oczka nie bolą i nikt, by nie narzekał, że czytniki drogie.

Oby jak najwięcej i dobrych. Czego sobie i wszystkim życzymy.

Źródło ; di.com.pl,
rp.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga