WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

piątek, 1 czerwca 2012

Darmowy AudioBook na Dzień Dziecka - Bajki Antoniego Józefa Glińskiego czyta Stanisław Mikulski

Prawdziwa gratka na Dzień Dziecka. Darmowy AudioBook Bajki Antoniego Józefa Glińskiego czyta Stanisław Mikulski od Nexto.


Warto się śpieszyć.

Specjalna promocja z okazji Dnia Dziecka - wspaniały audiobook z bajkami za darmo!

Przypomnijmy, że Antoni Józef Gliński to autor jednego z najpopularniejszych polskich zbiorów bajek: Bajarza Polskiego, na którym wychowało się wiele pokoleń naszych dzieci. Bajki te uaktualnił dla nas w sposób mistrzowski Bartosz Wierzbięta, którego znamy przede wszystkim jako autora polskich dialogów do filmów animowanych "Shrek" i "Madagaskar". Dzięki temu, po nasze bajki chętnie sięgną - i to wielokrotnie - także dorośli czytelnicy. Stanisława Mikulskiego nie musimy nikomu przedstawiać – aktor m.in. z filmu „Kanał” czy serialu "Stawka większa niż życie".

Pakiet składa się z następujących bajek:

O królewiczu niespodziance, o królu podziemi i o trzech próbach
O leniwym chłopie i skarbie
O uczniu prawie-czarnoksiężnika
O królewiczu Janie, ognistym ptaku i skrzydlatym wilku

Okładka audiobooka jest dziełem grafika Jerzego Janiszewskiego - autora m.in. logo "Solidarności" oraz logo polskiej prezydencji w Unii Europejskiej.


Źródło; nexto.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga