WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

sobota, 16 czerwca 2012

Woblink zmartwychwstał

Wróciliśmy!
Księgarnia Woblink oraz wszystkie jej aplikacje ponownie działają.
 

Wróciliśmy! 
Księgarnia Woblink oraz wszystkie jej aplikacje ponownie działają.


W ubiegłym tygodniu cała księgarnia e-bookowa Woblink, obok Kwejka, Wykopu czy Natemat.pl, padła ofiarą gigantycznej, zupełnie niezależnej od nas, awarii serwerowni Beyond.

Serwis www.woblink.com już działa, a aplikacje ponownie łączą się z serwerami. Zakupione książki są bezpieczne – Klienci mogą do nich wrócić i kupować nowe. Przez cały czas naszej nieobecności on-line pracowaliśmy bez wytchnienia. Po kilku dniach wytężonej pracy udało się nam odbudować swoją infrastrukturę, przywrócić wszystkie nasze usługi i przygotować ciekawą ofertę na ponowny start.

Podczas trwania awarii chcieliśmy rozdać naszym Klientom 10 tysięcy książek na tymczasowej stronie woblink.com. Pula rozeszła się w mgnieniu oka, więc w ciągu 9 dni udostępniliśmy ich kilka razy więcej. Dziękujemy, wszystkim, którzy przez cały ten czas byli z nami – za doping, okazane nam gesty wsparcia, dowody sympatii i moc ciepłych słów. 

Wszystko to było dla nas niezwykle ważne i budujące. Dziś możemy powiedzieć, że wyszliśmy z tego mocniejsi i bogatsi o nowe doświadczenia, a etap kryzysu przeszliśmy pomyślnie.

Wszyscy nasi Klienci odwiedzający teraz sklep woblink.com mogą korzystać z promocji na 100 bestsellerów w cenach obniżonych aż o 70% i kupować topowe książki za kilka złotych. Dodatkowo, każdy Klient otrzymał od nas gratis – do wirtualnych półek czytelników dodaliśmy, dostępną wyłącznie na Woblinku, nowość Wydawnictwa Znak pt. Stażystka. Mój romans z prezydentem Kennedym i jego skutki. Mamy nadzieję, że darmowe książki rozdawane podczas awarii, książkowy upominek oraz wielka wyprzedaż z okazji naszego powrotu choćby częściowo wynagrodzą niedogodności wynikłe z awarii, której wspólnie z naszymi Klientami, padliśmy ofiarą.
Oczywiście nie spoczywamy na laurach – od pierwszych chwil po powrocie pracujemy nad kolejnymi funkcjonalnościami księgarni i aplikacji oraz ofertą na kolejne miesiące.  Już teraz możemy powiedzieć, że na www.woblink.com będzie się działo bardzo dużo.

Kraków, 15 czerwca 2012 r. 

Informacja prasowa

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga