WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

wtorek, 31 lipca 2012

iPad w nowych szatach

Informacja prasowa    

Ubierz swojego iPada

Trzecia odsłona iPada zdobywa fanów na całym świecie Z jego rosnącej popularności korzystają  producenci akcesoriów. Hama Polska podążając za tym trendem, wprowadza
do swojej oferty 2 nowe modele etui do iPada, o odmiennej funkcjonalności i cenie.

Produkt firmy Apple to dzieło sztuki użytkowej – ceniony za funkcje oraz unikalny design - subtelny, oszczędny, ale kryjący najnowsze rozwiązania. Aby lepiej ochronić to, co ma w sobie iPad, firmy produkujące akcesoria do urządzeń mobilnych stale poszerzają swoje oferty o specjalne dodatki, stylem i jakością materiałów dopasowane do tabletu i do jego użytkowników.

- Użytkownik wysokiej jakości iPada wybiera zazwyczaj równie jakościowe etui. Dlatego w naszej ofercie fani Appla znajdą teraz dwa nowe modele etui, każde dopasowane do innych potrzeb - mówi Maciej Kramer z Hama Polska.

Dla tych, którzy chcą przenosić iPada w bezpieczny sposób, chroniąc go od zabrudzeń i zarysować powstało etui Catanzaro, w formie klasycznego pokrowca dopasowanego idealnie do kształtu urządzenia. Wygląda ono niepozornie, ale kryje w sobie wnętrze wyściełane miękkim materiałem, dla ochrony delikatnego ekranu. Oprócz tego, znajdziemy w nim dodatkową, zamykaną na suwak kieszeń, w której esteci wyjątkowo troszczący się o swojego iPada, mogą przenosić oprócz miękkiej szmatki do czyszczenia ekranu, także rysik i kabel. Etui Catanzaro wykonane jest z Polyestru, w dwóch stonowanych kolorach do wyboru – szarym oraz czarnym.

- Catanzaro to mistrz skromności – wygląda jak niepozorna, niewielka teczka na dokumenty lub notes. Nikt nie będzie podejrzewał, że kryje w sobie cenny sprzęt Appla – ocenia Maciej Kramer.

Mimo tego, że urządzenie jest lekkie i poręczne to jednak długie trzymanie go w jednej pozycji może zmęczyć dłonie. Stąd propozycja etui, które nie tylko chroni, ale także umożliwia wygodny sposób pracy. Po odpowiednim złożeniu elementów pokrowca Vending, zmienia się on w stabilną podstawkę do iPada. W tym przypadku producent zrezygnował z tradycyjnego zamka błyskawicznego i, dla łatwiejszego oraz szybszego dostępu, wyposażył pokrowiec w zapięcie magnetyczne. Model Vending dopasowany jest do iPadów 2. i 3. generacji, z ekranem o przekątnej 24,6 cm (9,7”). Użytkownicy mogą wybrać to etui w kolorze szarym lub niebieskim.
Modele etui z oferty Hama Polska:

Etui Catanzaro, cena sugerowana: 49 zł
Etui Vending, cena sugerowana: 179,90 zł

Pełna oferta etui do urządzeń multimedialnych na stronie www.hama.pl.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza