WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

wtorek, 2 kwietnia 2013

iPad mini dba o linię i ma fason


Informacja prasowa
Etui dla iPada mini.

Mały i szczupły iPad mini potrzebuje odpowiedniej ochrony. W ofercie Hamy pojawiły się dwa rodzaje etui przeznaczone dla tego urządzenia.

iPad mini spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem rynku. Od 23 października, czyli dnia światowej premiery, miniaturowy iPad znalazł blisko 10 milionów nabywców. Terminal jest lżejszy i bardziej poręczny od swoich starszych braci, ale kieszonkowe wymiary sprawiają, że wymaga solidnego zabezpieczenia. Dlatego użytkownicy iPada mini powinni rozważyć inwestycję w dobrej klasy etui. Tego typu futerał oprócz ochrony gwarantuje swobodny dostęp do funkcji oferowanych przez tablet.
Etui dla iPada mini
Hama wzbogaciła swoje portolio o dwa nowe etui. Model Crystal Case skutecznie zabezpiecza terminal przed uszkodzeniami, zadrapaniami i kurzem. Jego kształt jest idealnie dopasowany do iPada, zaś wyprofilowane otwory gwarantują łatwy dostęp do przycisków funkcyjnych i złączy. Natomiast rozkładane magnetyczne narożniki pozwalają na nieograniczone używanie kamery w etui. Crystal Case może posłużyć również jako podstawka do wygodnego ustawienia tabletu. Etui jest dostępne w kolorze białym.
Etiu dla iPada mini
Ofertę futerałów dla kieszonkowego iPada uzupełnia model 2W1 wykonany z materiału poliuretanowego. Zapewnia on solidną ochronę tabletu. Etui cechuje się podobnymi właściwościami jak Crystal Case, z tą różnicą, że chroni zarówno tylną, jak i przednią część iPada. Futerał 2W1 dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, czerwonym i białym.

Etui z oferty Hama Polska:

iPad mini Crystal Case – 89,90 zł
iPad mini 2W1 – 179,90 zł

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga