WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

niedziela, 8 grudnia 2013

70. rocznica urodzin Jima Morrisona - Witek Łukaszewski - Jim Morrison & Pablo Picasso - Dialogi - biografia niezwykła eBook ePub, PDF, Mobi

W siedemdziesiątą rocznicę urodzin Jima Morrisona - poetycka, biograficzna powieść Witka Łukaszewskiego.
Witek Łukaszewski
Jim Morrison & Pablo Picasso - dialogi

"Dialogi 2. Jim Morrison & Pablo Picasso" to zderzenie dwóch światów i osobowości o jakże odmiennych poglądach na życie i sztukę. Morrison i Picasso – dwóch samotnych geniuszy otoczonych tłumem wiernych poddanych i Paryż – jako sceneria ich spotykania w ostatnich dniach czerwca szalonego 1971 roku. Młodość, która właśnie umiera, i tonąca powoli starość trzymająca się kurczowo brzytwy. Dziś wiemy, że czas – bezwzględny weryfikator – obszedł się z nimi łaskawie. Tym bardziej warto przeczytać!

Witek Łukaszewski – gitarzysta, poeta, pisarz. Ma na swoim koncie osiem płyt z pogranicza flamenco i rocka oraz tom poezji „Cafe Poema”. Jego debiut powieściowy „Schodami do nieba” o zespole Led Zeppelin spotkał się z bardzo przychylnym przyjęciem wśród czytelników. Podobnie jak druga powieść „Dialogi. Jimi Hendrix & Nicolo Paganini”. Trzykrotnie wybrany najlepszym polskim gitarzystą flamenco.

Informacja prasowa RW2010

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza