WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

wtorek, 6 lipca 2010

Gandalf.com.pl wierzy w e-Książki

Gandalf.com.pl działająca od 2004 r. księgarnia internetowa poszerzyła ofertę o e-Książki i Książki Audio. Prace trwały blisko pół roku. Kilkadziesiąt tytułów, które klienci mieli okazję sprawdzić w księgarni Gandalf została przyjęta ciepło przez odbiorców.

Nie jest to żadna nowość. e-Książki popularnie zwane eBookami już od dłuższego czasu cieszą się coraz większą popularnością. Ciekawostką jest to, że Gandalf wychodzi z tak szeroką ofertą, która w założeniu ma się rozwijać wraz z rynkiem. Do tej pory księgarnia sprzedawała wyłącznie tradycyjne wydania pomijając oczywiście AudioBook CD.

Poszerzając ofertę Gandalf.com.pl wierzy w e-Książki. Nie jest to niczym rewolucyjnym aczkolwiek zgodnym z trendem oczekiwań czytelników.

Wydawnictwa cyfrowe wyrażają radość, że na rynku e-publikacji pojawił się nowy gracz. Czy uda mu się zmienić wizerunek tradycyjnego księgarza ? Czy znajdzie złoty środek oferując czytelnikom ich ulubione wydania ?

Źródło ; rynek-ksiazki.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga