WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

czwartek, 8 lipca 2010

Virtualo więcej wydawców

Virtualo.pl systematycznie powiększa ofertę e-książek. Podobnie jak inne e-księgarnie podpisuje umowy z wydawcami. Do grona partnerów dołączyły ; Świat Książki oraz Runa. Świat Książki wcześniej podobną umowę podpisał z Nexto.

Prezes Virtualo.pl Robert Rybski zapowiedział podpisanie w najbliższym czasie 50 umów z wydawcami. Do końca roku oferta e-Booków w księgarni ma osiągnąć 5 000 tytułów. Nie jest to wynik imponujący w porównaniu z innymi dystrybutorami, ale to duży krok naprzód.

Równocześnie Virtualo zabiega o poszerzenie rynku sprzedaży podpisując również umowę na dystrybucję e-Booków z księgarnią Amazonka.pl . Będzie to kolejna e-księgarnia po Gandalf.com.pl sprzedająca do tej pory tradycyjne wydania szukająca sukcesu na rynku e-Książki.

Źródło ; mediafm.net

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga