WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 7 maja 2012

Dawid Juraszek - Obywatelstwo w standardzie - darmowy eBook ePub, PDF, Mobi oraz Agnieszka Hałas - Kłopot barona Hoogstratena - eBook w ulubionej cenie zero złotych

Dziś o północy kończymy projekt e-Juraszek, publikując ostatnie opowiadanie Dawida Juraszka pod tytułem "Obywatelstwo w standardzie".

W niedalekiej przyszłości wszystko jest na sprzedaż. Planujesz kupić nowe obywatelstwo w korzystnej promocji i po atrakcyjnej cenie? Najpierw sprawdź, co napisano drobnym druczkiem... Pierwodruk w miesięczniku ′Science Fiction, Fantasy i Horror′. 

Na podsumowanie całej akcji jeszcze za wcześnie, ale zdecydowanie przerosła nasze oczekiwania - i bardzo pięknie dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie wzięli w niej udział.

Specjalnie dla Was zatem - prezent. Debiutująca u nas Agnieszka Hałas i doskonałe opowiadanie "Kłopot barona Hoogstratena". Wyłącznie u nas, w trzech formatach (mobi, epub, pdf) i w ulubionej przez Was cenie, czyli za... zero złotych!

Współpraca z gildiami przestępczymi potrafi przynieść różne niespodzianki. Krzyczący w Ciemności nie lubi, kiedy ktoś próbuje go wkręcić w podejrzane zlecenie, a tym bardziej, kiedy niezależnie od siebie starają się to zrobić dwie osoby. Co ukrywa baron Hoogstraten i dlaczego obawia się fałszywej magini Isabei Rhis? Fantasy z gangstersko-dekadencką nutką. Pierwodruk w magazynie Science Fiction, Fantasy i Horror nr 69/2011.

Zapraszamy do lektury!

Pozdrowienia
Zespół RW2010

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga