WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

piątek, 28 grudnia 2012

10-calowy Tablet NTT 611 – dwa rdzenie cena 700 zł


Informacja prasowa NTT System


Tablet NTT 611 – dwa rdzenie w niskiej cenie

NTT 611 to nowy, 10-calowy tablet w ofercie NTT System. Urządzenie jest przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy oczekują dużej mocy obliczeniowej i najwyższej jakości obrazu oraz doceniają zalety multimedialne sprzętu i długi czas pracy na bateriach. 

Dysponujący doskonałymi parametrami NTT 611 jest dostępny w niskiej – jak na sprzęt tak wysokiej klasy – cenie wynoszącej 700 zł.

 Tablet NTT 611
- Dwa najważniejsze obok procesora, a zarazem najdroższe komponenty tabletu, to ekran i bateria – wyjaśnia Tadeusz Kurek, prezes NTT System. – Do niedawna na inwestycję w najlepsze komponenty mogło sobie pozwolić niewielu  producentów, a wytwarzane przez nich tablety były bardzo drogie. Ekrany i baterie stosowane w modelu 611 dorównują pod względem jakości komponentom wykorzystywanym w  tabletach najbardziej znanych światowych marek.

Tablet NTT 611 wyposażony jest w dwurdzeniowy procesor AMLOGIC AML8726-MX, ARM Cortex- A9 1.5 GHz, oparty na architekturze ARMv7, dwurdzeniowy układ graficzny Dual ARM Mali - 400 GPU, 400 MHz oraz 1 GB pamięci RAM.

Zastosowanie panelu LCD typu IPS zapewnia idealne odwzorowanie barw i kontrastów oraz szeroki kąt widzenia. Ekran o rozdzielczości 1280 na 800 pikseli z 5- punktowym dotykiem sprawdza się podczas przeglądania stron internetowych i obsłudze zaawansowanych gier.

NTT 611 posiada dwie kamery, moduł Bluetooth 4.0 i gniazdo microUSB, umożliwiające podłączenie tabletu do komputera oraz innych urządzeń z tym samym złączem do tabletu (np. modem 3G USB). Gniazdo Mini-HDMI, dzięki któremu można podłączyć tablet do monitora lub odbiornika telewizyjnego HD obsługuje obraz Full HD 1080p. Gniazdo kart MicroSD zapewnia możliwość rozszerzenia pamięci urządzenia do 32 GB (standardowa pamięć wewnętrzna to 8 GB).

Całość zamknięta jest w eleganckiej, smukłej obudowie wykonanej z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. 10-calowy tablet o grubości 10,5 mm waży ok. 670 g.

Gwarancja na urządzenie wynosi 24 miesiące.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga