WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

czwartek, 13 grudnia 2012

e-Czytnik Onyx Boox A62S Evolution - promocja i darmowa dostawa

e-Czytnik Onyx Boox A62S Evolution z kolekcją Klasyki Literatury Nexto; 20 eBooków gratis czyli w cenie oraz darmową dostawą. Gdzie kupić i czy warto? To pierwsze znajdziesz w informacjach poniżej. Czy warto? To już trudniejsze pytanie, bo to jak przekonywać, że najlepsze są blondynki, rude, szatynki, brunetki itd. Masz swoje preferencje i rozum. A jak spodoba Ci się czytnik zdążysz nawet przed Świętami. Jak nie  chcesz przegapiać innych okazji zapisz się do 

dołącz do klubu

e-Czytnik Onyx Boox A62S Evolution 

ekran e-ink - można komfortowo czytać na dworze i nie męczy wzroku

4GB pamięci pomieści nawet 2000 książek

działa ok. miesiąca na jednym ładowaniu baterii

karta SD umożliwia łatwe zgrywanie książek

ekran dotykowy obsługiwany rysikiem

wyjście na słuchawki

syntezator mowy IVONA w języku polskim

Jak jest cena czytnika? Wykorzystując kod promocyjny ( ov7pfgducena e-Czytnika Onyx Boox A62S Evolution to dokładnie 339 zł. Sprawdź teraz.


Na czym polega darmowa dostawa? Zamawiasz dzisiaj dostajesz przesyłkę z e-czytnikiem pojutrze do wybranego kiosku Ruchu na terenie całej Polski. Sms powiadamia Cię, że paczka jest już na miejscu, bo lubisz mieć pewność, a Twój czas jest wyjątkowo cenny. Akurat fajnie wymyślone. Integer zaczyna narzucać standardy.Uwaga; kod rabatowy ważny tylko do 31.12.2012 r.

Te przedmioty będziesz mógł odebrać w wybranym kiosku Ruch

Onyx Boox A62S EvolutionGratis: Kolekcja Klasyki Literatury Nexto 20 eBooków
szt.
339.00 zł
349.00 zł
usuń
Wpisz kod rabatowy:  
RABAT:2.87%Rabat świąteczny -10 zł
Sprawdź szczegóły; czytniki.nexto.pl


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga