WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

czwartek, 29 listopada 2012

Audiogrochola - AudioBooki Katarzyny Grocholi


Informacja prasowa

Warszawa, 29 listopada 2012 r.

Ringier Axel Springer Polska dystrybutorem audiobooków Katarzyny Grocholi

Ringier Axel Springer Polska rozwija nowy obszar usług, czyli dystrybucję produktów innych wydawców i niezależnych autorów. Dziś na rynek trafił audiobook z najnowszą powieścią Katarzyny Grocholi „Houston, mamy problem”, a wkrótce – w ramach serii Audiogrochola – ukażą się kolejne książki w wersji audio tej znanej polskiej pisarki wydane przez Wydawnictwo EVEZ.
AudioBook - Katarzyna Grochola - Houston, mamy problem!

Bohaterem powieści „Houston, mamy problem” jest trzydziestodwuletni Jeremiasz, operator filmowy, który znalazł się na życiowym zakręcie. Katarzyna Grochola, autorka bestsellerowych powieści dla kobiet, po raz pierwszy narratorem swojej książki uczyniła mężczyznę. Powieść czyta znany aktor Wojciech Mecwaldowski.

Self-publishing to nowe zjawisko na polskim rynku. Autorzy, którzy chcą zachować pełną kontrolę nad swoim dziełem, sami decydują się na ich wydanie, a produkcję i dystrybucję zlecają doświadczonym firmom. Ten model ma duży potencjał, dlatego rozwijamy ofertę skierowaną zarówno do autorów, jak i do innych wydawców, którzy mogą nam zlecić produkcję, dystrybucję oraz kompleksową promocję produktu”, mówi Rafał Kamiński, dyrektor dystrybucji i e-commerce w Ringier Axel Springer Polska. 

Audiobook „Houston, mamy problem” Katarzyny Grocholi na płycie CD można kupić w salonach sieci Empik, Relay, Inmedio, Top Press, w największych hipermarketach Tesco, na stacjach Orlen, a także w sklepach internetowych, w tym na www.grochola.literia.pl. W wersji cyfrowej audiobook będzie wkrótce dostępny także na platformach cyfrowych. Audiobook „Houston, mamy problem” na płycie CD kosztuje 34,90 zł, a w wersji cyfrowej 32,50 zł.

Kolejnym audiobookiem Katarzyny Grocholi z serii „Audiogrochola” będzie „Trzepot skrzydeł”, czytany przez autorkę. Audiobook ukaże się w połowie grudnia.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga