WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

niedziela, 25 listopada 2012

Darmowe eBooki z RW2010.pl


Szanowni Państwo,

ponieważ mieliśmy taką możliwość, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie w kilku utworach zmian, poprawek, dodatkowej korekty i dziś prezentujemy Wam trzy opowiadania w wersji 2.0.

Wszystkie trzy utwory są dostępne już od dziś i całkowicie za darmo.

Oto lista:

Joanna Łukowska "Ostatni z rodu"

Opowiadanie fantasy o skrzacie Świtku, ostatnim z pradawnego rodu, którego potomkowie od zarania dziejów budzili słońce. Ale skrzaty zapomniały o swych obowiązkach, tradycji. Czy stary Świtek również? Kontynuacja przedstawionego tu świata - "150 obrotów później" - znajduje się w powieści "Pierwsza z rodu, Znajda". "Ostatni z rodu" ukazał się w Fahrenheit w marcu 2004. Od teraz wersja wzbogacona o kilka stron, pochodzących ze Znajdy. Ale w "temacie" Świtka oczywiście.
Andrzej Paczkowski "Sekret"

Opowiadanie o miłości, napisane z myślą o Walentynkach, ale aktualne zawsze i wszędzie.Maciej Ślużyński "Boży komandos"

Utwór ten w wersji skróconej opublikowano w nowej Fantastyce w roku 2008. Tutaj prezentujemy jego poszerzoną wersję. Zapraszamy do lektury!

Pozdrowienia
Zespół RW2010

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga