WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 5 listopada 2012

Wyrok - Mariusz Zielke wzorem sukcesu self-publishing w Polsce

Czy w Polsce niezależny autor może odnieść sukces? Okazuje się, że tak. Mariusz Zielke jest takim właśnie wzorcem. Jeszcze całkiem niedawno napisał pierwszy polski thriller finansowy Wyrok, którego nikt nie chciał wydać. Dlaczego? Ta sensacyjna książka, według wydawców, za bardzo nawiązywała do współczesnych znanych postaci. Wydawcy obawiali się kłopotów jakie teoretycznie mogłyby spaść na ich barki ze strony domniemanych lub prawdziwych bohaterów powieści.

Mariusz Zielke - Wyrok - eBook ePub, Mobi
  Wydawnictwo Czarna Owca

Mariusz Zielke nie poddał się jednak. Znając wartość swojego dzieła postanowił wydać Wyrok samodzielnie wykorzystując możliwości self-publishing. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Powieść spotkała się z entuzjastycznym odzewem czytelników. Kolejnego wydania podjęło się Wydawnictwo Czarna Owca. Thriller Wyrok ukazał się zarówno w wersji papierowej oraz jako eBook i ciągle cieszy się zasłużoną popularnością.

Czytaj też;

Mariusz Zielke - pisarz nieśmiertelnej nadziei


Mariusz Zielke stał się wzorem sukcesu self-publishing w Polsce. Udowodnił, że dobra książka i wiara autora w swoje dzieło wraz konsekwencją stanowi o jego sukcesie. Ile jeszcze książek mogących dać radość czytelnikom leży w szufladach zniechęconych twórców? Tego nigdy się dowiemy. Ważne, że Mariusz Zielke utorował im jasno określoną drogę jak nigdy, nigdy się nie poddawać. Wydawcy też popełniają pomyłki. Znakomitym tego przykładem jest Stieg Larsson. W końcu to nie krytycy i wydawcy decydują o sukcesie książki, ale właśnie my czytelnicy, bo to nam się ma podobać.

Czekamy na pozytywnych naśladowców.

Sprawdź dlaczego Wyrok jest taki dobry.

1 komentarz:

  1. Mariusz Zielke to niesamowicie inspirująca postać ;) Jeden z najlepszych autorów jakich czytałem, a czytam sporo ;)

    OdpowiedzUsuń

Archiwum bloga