WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

wtorek, 30 października 2012

NaNoWriMo - jak napisać eBooka w 30 dni

Jak napisać w 30 dni eBooka? Czy jest to możliwe? Jak zostać pisarzem i autorem wziętych eBooków? 

Wystarczy spróbować, aby się o tym przekonać. Okazuje się, że wielu potrafi. Także Ty możesz rozpocząć swoją pisarską przygodę uczestnicząc w tradycyjnym już NaNoWriMo.Nie zostało dużo czasu. Akcja rusza 1 listopada. W NaNoWriMo czyli National Novel Writing Month co roku bierze udział około 200 000 osób z całego świata. Czy już wiesz co zrobisz ze swoim osobiście napisanym eBookiem?

Najpierw trzeba się zarejestrować na stronie http://www.nanowrimo.org i zacząć. Możesz reprezentować Polskę. Specjalny znaczek pozwala Cie wyróżnić wśród piszących i dodatkowo Cię dopinguje.Cenne wskazówki jak napisać dobrego eBooka w 30 dni udziela Ali Luk .

Pozostaje życzyć Ci wytrwałości i sukces gwarantowany. Pamiętaj, że każdy może być geniuszem, a nawet jeśli tak Cie nikt nie określi zabawa i nauka przednia.

Źródło; http://www.nanowrimo.org/en , http://www.business-opportunities.biz , http://www.copyblogger.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga