WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

wtorek, 9 października 2012

Tomasz Przewoźnik - Hikikomori - eBook ePub, PDF, Mobi już w sprzedaży

W sprzedaży powieść Tomasza Przewoźnika "Hikikomori"

Pierwsza, prawdziwa, polska powieść ezoteryczna już dostępna! Hikikomori (ひきこもり lub 引き篭り) – choroba cywilizacyjna o podłożu psychiczno-emocjonalnym, rodzaj depresji, syndrom skrajnego wycofania społecznego. 
[źródło: Wikipedia] 

Hikikomori to historia, którą najłatwiej zakwalifikować do gatunku powieści ezoterycznej. W fabule osadzonej w przyszłości, przeplatają się wątki fantastyczne, obyczajowe, religijne i magiczne. Autor wysyła swojego bohatera w podroż, dotykającą wszystkich aspektów człowieczeństwa, bezwzględnie rozprawiając się z przesłodzoną otoczką rzeczywistości. W książce nie ma tematów tabu – bohater doświadcza wszystkich etapów wtajemniczenia, wszystkich etapów ewolucji – psychicznej, fizycznej i duchowej. Dom Gejsz to miejsce owiane tajemnicą. Ci, którzy tam trafiają, przez dziesięć lat pozostają w odosobnieniu, zgłębiając arkana sztuki, której celu i przeznaczenia nikt do końca nie poznał. Kim jest Gejsza? Gejsza jest zawodem. Powołaniem. Sztuką.

Tomasz Przewoźnik - Hikikomori
O Autorze: Tomasz Przewoźnik urodził się w 1978 roku w śląskim miasteczku słynącym z pięknego parku, zamku i stada żubrów ukrywających się w okolicznych lasach. Studiował socjologię, obronił pracę dyplomową dotyczącą satanizmu, grał na perkusji. Szuka kamienia filozoficznego, ale znajduje tylko odłamki, którymi wybija szyby gmachów nielubianych ideologii. Kiedy nie medytuje uprawia wspinaczkę sportową i pracuje w korporacji. Publikował w Nowej Fantastyce, Magazynie Fantastycznym, Dozie, Esencji i Qfancie. Jest członkiem Ligi Piszących Dżentelmenów. 

Zapraszamy do lektury!
Zespół RW2010

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga