WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 22 października 2012

Darmowe eBooki, jak wygrać e-czytnik i jak wydać eBooka - po prostu Ebook Fun Zone Virtualo


Virtualo zaprasza do Ebook Fun Zone na Targach Książki w Krakowie, 25-28 października 2012


Firma Virtualo we współpracy z organizatorami i kilkoma największymi wydawnictwami przygotowała po raz pierwszy w historii Targów Książki specjalną strefę dedykowaną fanom ebooków i audiobooków.

Ebook Fun Zone Virtualo


Ebook Fun Zone to niepowtarzalne miejsce, w którym będzie można porozmawiać o czytnikach, przetestować ebooki, spotkać się z ekspertami oraz wziąć udział w licznych grach i konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Z myślą o aktualnych i przyszłych e-czytelnikach stworzyliśmy ciekawy program edukacyjno – rozrywkowy. Odwiedzający nas goście będą mogli każdego dnia Targów zagrać o najnowszy model czytnika Pocketbook. Na fanów ebooków czekają również kody rabatowe do księgarni Virtualo.pl - zdradza Małgorzata Błaszczyk z firmy Virtualo – największego dystrybutora treści cyfrowych w Polsce  i współorganizator eventu.

W puli nagród znajdą się między innymi najlepsze tytuły pochodzące z wydawnictw: Czarna Owca, Rebis, Wydawnictwo Literackie, Nasza Księgarnia, Wydawnictwo Czarne, G+J oraz Biblioteka Akustyczna. Wydawnictwa te są współtwórcami strefy dedykowanej ebookom i audiobookom na  tegorocznych Targach Książki.

W Ebook Fun Zone odbędą się również warsztaty na temat poprawnego składania ebooków, co zainteresuje z pewnością Wydawców oraz Self-publisherów. Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się jak przygotować swoje internetowe publikacje. Wystąpienie zapowiedział również znany w branży Bloger portalu Świat Czytników - Robert Drózd.

W trakcie Targów Książki w Krakowie będzie miał miejsce jeszcze jeden nowatorski projekt, na który zdecydowało się wydawnictwo Nasza Księgarnia. Idąc z duchem czasu wydawnictwo będzie wręczać swoim Klientom gratisy w formie kodów na bezpłatne ebooki. Uczestnicy zabaw w Ebook Fun Zone będą mogli wypełnić również ankietę znajdującą się na  stoisku Virtualo oceniającą obecny rynek ebooków w Polsce oraz dostępną ofertę.

Program Targów Książki oraz dodatkowe informacje są dostępne na stronie www.targi.krakow.pl oraz na  https://virtualo.pl/?go=quiz_efz

Informacja prasowa

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga