WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

wtorek, 30 października 2012

7-calowy tablet NTT 758 cena 300 zł


Nowy tablet w ofercie NTT System

W październiku NTT System wzbogaciło ofertę tabletów o model NTT 758.
NTT 758 to wytrzymałe urządzenie, wykonane z materiałów o podwyższonej jakości, przeznaczone przede wszystkim dla początkujących użytkowników. 7-calowy tablet wyświetla obraz w rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Sercem komputera jest działający pod kontrolą systemu Android 4.0 procesor Cortez A8, taktowany zegarem 1 GHz, zaś za obraz odpowiedzialny jest układ GPU Mali 400. Tablet wyposażono w 512 MB pamięci operacyjnej DDR3, 8 GB pamięci stałej oraz czytnik kart microSD do 32 GB.
7-calowy tablet NTT 758
-          Popyt na tablety rośnie szybciej, niż jakichkolwiek innych produktów w branży IT – podkreśla Artur Wzorek, product manager w NTT System. – Wśród tabletów największym zainteresowaniem cieszą się urządzenia małe i niedrogie. NTT 758 spełnia wszystkie wymagania stawiane przez klientów, którzy poszukują kompromisu między ceną i jakością. Ponadto NTT 758 jest cienki, lekki i wyróżnia się pod względem wzornictwa,  dlatego też  spodziewamy się dużego zainteresowania tą konstrukcją.

Tablet NTT 758 będzie dostępny w cenie około 300 zł brutto. Gwarancja na urządzenie wynosi 24 miesiące.

Informacja prasowa

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga