WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

wtorek, 20 listopada 2012

Lenovo IdeaTab 2107 kupisz już w Polsce cena 999 zł


Informacja prasowa
Lenovo IdeaTab 2107 już w Polsce!

Małe jest piękne – ta zasada coraz częściej wyznawana jest również przez producentów tabletów. Lenovo IdeaTab 2107 to kolejny przedstawiciel 7-calowych urządzeń dotykowych. Tablet dostępny jest już w sklepie Agito.pl.

Lenovo IdeaTab 2107 to propozycja dla użytkowników poszukujących tabletu, z którego można korzystać zarówno w autobusie, jak i w domowym zaciszu. Terminal waży 400 gram, a jego grubość to tylko 11 mm. Kompaktowe wymiary oraz ultralekka konstrukcja sprawiają, że urządzenie można łatwo obsługiwać jedną ręką. Użytkownik tabletu, niezależnie od miejsca, w którym przebywa, ma dostęp do ulubionych książek, piosenek czy filmów. W zależności od wersji, IdeaTab 2107 pozwala na przechowywanie 4 GB, 8 GB lub 16 GB danych. Co istotne, tablet posiada slot na karty pamięci microSD, rozwiązanie rzadko spotykane w innych 7-calowych terminalach.

Tablet Lenovo IdeaTab A2107
Szybki jednordzeniowy procesor o taktowaniu 1 GHz oraz 1 GB pamięci RAM gwarantują płynną obsługę multimediów. Tablet posiada dwie kamery – frontową o matrycy 2 Mpx, przeznaczoną do prowadzenia rozmów wideo oraz tylną z matrycą 3 Mpx, służącą do fotografowania oraz nagrywania filmów.

Tablet Lenovo IdeaTab A2107
Tablet łączy się z otoczeniem zewnętrznym za pośrednictwem łącza WiFi lub Bluetooth. Opcjonalnie istnieje możliwość zakupu modelu wyposażonego w moduł 3G. Posiada on unikalne rozwiązanie w postaci slotu na dwie karty SIM. IdeaTab 2107 wyróżnia się też na tle swoich 7- calowych konkurentów modułem GPS oraz wbudowanym radiem FM. Maksymalny czas pracy urządzenia na baterii wynosi 8 godzin. Tablet Lenovo pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android Ice Cream Sandwich 4.0.
- Najnowszy tablet Lenovo powinien spotkać się z dużym zainteresowaniem Polaków. Urządzenie stanowi  ciekawą alternatywą dla bardzo popularnego, zwłaszcza za Oceanem, tabletu Google Nexus. Jednak niespotykane w innych tej klasy urządzeniach funkcjonalności, a zwłaszcza modem 3G oraz konkurencyjna cena, stawiają Lenovo IdeaTab 2107 w pozycji faworyta – mówi Piotr Michalski z Agito.pl

Lenovo IdeaTab 2107 w Agito.pl kosztuje 999 zł.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga