WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

środa, 26 grudnia 2012

Co zrobić z nowym Kindle , Kindle Keyboard 3G , Kindle Paperwhite i Kindle Paperwhite 3G? Krótki przewodnik

e-Czytnik e-ink jest coraz bardziej powszechny. W Polsce e-czytnik Amazon Kindle bije rekordy popularności. Czy słusznie? Na to pytanie każdy z nas odpowie sobie inaczej. Liczą się preferencje i upodobania, a każde z nich jest dobre, bo służy do e-czytania.

Nie jest już wielką sztuką, i wielkim wydatkiem, kupić e-czytnik Kindle w Polsce czy na świecie. Często e-czytnik staje się też upragnionym prezentem. Wszyscy e-Czytelnicy wiedzą, że jest to wyjątkowo opłacalna inwestycja, bo nie trzeba kupować regałów i żyć w kurzącym się papierze, i nie pozbawiona wielkiej przyjemności. e-Czytnik przestał być wreszcie gadgetem. Jest po prostu niezbędny.Nowym posiadaczom rodzi się pierwsze istotne pytanie;
Co zrobić z nowym e-czytnikiem Amazon Kindle?

Czytaj też;

Amazon Kindle instrukcja obsługi po polsku PDF


 Na to pytania w prosty sposób odpowiada artykuł w Mashable. W krótkim przewodniku znajdziesz odpowiedzi na takie pytania;

- jak zacząć
- jak skonfigurować
- jak pobrać darmowe eBooki na Kindle i gdzie ich szukać (Polskie wersje znajdziesz też w       popularnych e-księgarniach; BezKartek, Nexto, Virtualo )
- jak subskrybowaę czasopisma (w Polsce patrz punkt wyżej)
- inne porady

Czytaj więcej; http://mashable.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga