WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

piątek, 20 września 2013

Pakiet eCzytelnika - Punkty za 1000 złotych i e-czytnik PocketBook 515 Mini za 999 zlotych

Pakiet dla eCzytelnika z nowym e-czytnikiem PocketBook Mini
Pakiet eCzytelnika

Firma Virtualo dla aktywnych czytelników, którzy cenią szybkość internetowych zakupów i błyskawiczny dostęp do nabytych treści cyfrowych, przygotowała specjalny pakiet eCzytelnika. Możliwość „płacenia punktami za e-booki” to wygodna forma wymiany zakupionych wcześniej punktów na produkty cyfrowe w internetowej księgarni dystrybutora.
Atutem limitowanej edycji pakietu eCzytelnika jest możliwość nabycia w atrakcyjnej cenie 100 000 punktów wraz z czytnikiem PocketBook Mini. To wygodne urządzenie, które zmieści się w kieszeni spodni i małej torebce jest marzeniem każdego pożeracza e-książek. PocketBook Mini został zaprezentowany w trakcie prestiżowych targów IFA 2013 w Berlinie razem z nowym modelem swojego większego kuzyna - PocketBooka Basic Touch.
Nowy Mini to najmniejszy czytnik marki PocketBook. Model 515 został stworzony dla klientów ceniących praktyczność oraz dla których każda chwila, którą mogą poświęcić na czytanie, jest na wagę złota. Wygodne urządzenie to odpowiedź na brak czasu na czytanie - dzięki niewielkiemu rozmiarowi można mieć go zawsze ze sobą. Nowy PocketBook jest tak mały, że zmieści się w kieszeni spodni. Przyjazny dla wzroku ekran ma zaledwie 5 cali po przekątnej. Z kolei, wbudowana pamięć urządzenia to aż 4 GB, co pozwoli na posiadanie nawet 5 tysięcy książek.
Nowoczesny design, bogate wnętrze i niekończąca się bateria to cechy charakteryzujące urządzenie PocketBook 515. Mini ma również bogatą ofertę dodatkowych rozrywek i usług - szachy, sudoku, pasjans, kalkulator, słowniki, przeglądarka zdjęć oraz stron www - tym wszystkim mogą zająć się czytelnicy w przerwie od czytania.
Mały, na pierwszy rzut oka niepozorny, PocketBook został wyposażony w litowo-jonowy akumulator o mocy 1000 mAh gwarantujący przeczytanie na jednym ładowaniu do 30 książek. PocketBook Mini obsługuje ponad 20 formatów plików bez dodatkowej konwersji. Co więcej, pomimo małego ekranu, dzięki trybie reflow doskonale radzi sobie z odczytywanie plików PDF.
Możliwość nabycia limitowanego Pakietu eCzytelnika, czyli 100 000 punktów wraz z Pocketbook Mini to propozycja dla osób, które nie posiadają jeszcze czytnika z ekranem E Ink, a czytają bardzo dużo książek. Realizacja punktów za kwotę 1000 zł nie będzie dla nich żadnym problemem i według naszych doświadczeń zajmie od 3 do 6 miesięcy. Czytnik jest bardzo atrakcyjną formą dodatku do zakupionych e-booków. Punkty ważne są rok, więc eCzytelnicy mogą również czekać na premiery i promocje jak długo będą chcieli. Atutem udostępnionego przez firmę Virtualo pakietu eCzytelnika bazującego na płaceniu za książki elektroniczne punktami jest dokonywanie szybkich i wygodnych zakupów.
Oferta jest limitowana i będzie dostępna tylko do końca września 2013 na Virtualo.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga