WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 2 września 2013

Tygodnik Auto Świat e-wydanie wjeżdża na tablety

W każdy poniedziałek Auto Świat w wersji na tablety

Auto Świat w wersji na tablety, dotychczas dostępny tylko raz w miesiącu, staje się tygodnikiem. Już od najbliższego poniedziałku czytelnicy wydań cyfrowych co tydzień będą mieli dostęp do wzbogaconej multimedialnej wersji czasopisma.Dotychczas w cyfrowym kanale dystrybucji był dostępny miesięcznik Auto Świat Magazyn, który zawierał jedynie wybrane artykuły z czterech ostatnich wydań tygodnika. Od początku września nowe edycje Auto Świata na tablety będą dostępne w cyklu tygodniowym, tak jak wydania drukowane.

 „Przez ostatni rok docierały do nas sygnały od naszych czytelników, że chcieliby mieć dostęp do cyfrowego Auto Świata co tydzień, tak jak w kiosku. Stąd decyzja o zwiększeniu częstotliwości edycji na tablety”, mówi Paweł Tomaszek, Dyrektor Wydawniczy odpowiedzialny w Ringier Axel Springer Polska za magazyny.

Cotygodniowe wydania Auto Świata na tablet będą zawierały wszystkie treści z drukowanej wersji tytułu, a dodatkowo będą wzbogacone o nowe sekcje, dodatkowe galerie zdjęć, materiały video oraz prezentacje interaktywne. Zmieniony został też layout oraz sposób poruszania się po aplikacji ułatwiając czytanie na tablecie.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom czytelników, wydawca Auto Świata udostępnia cotygodniową tabletową wersję tytułu w atrakcyjnym systemie prenumeraty, która jest dostępna w AppStore (wersje na iPada) oraz w Google Play (wersje dla systemu Android). Prenumerata wydań cyfrowych daje dostęp do treści tygodnika już od 1,55 zł za numer w prenumeracie rocznej.

Tygodnik Auto Świat to ósmy z kolei tytuł wydawnictwa Ringier Axel Springer Polska dostępny w wersji na tablety.

„To naturalna konsekwencja w rozwoju marki Auto Świat i kolejny krok w stronę digitalizacji naszego portfolio” mówi Paweł Tomaszek.

Informacja prasowa

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga