WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

środa, 4 marca 2009

Biblioteki cyfrowe

Biblioteki cyfrowe. O dofinansowaniu 11 Bibliotek Cyfrowych t.j. pisze Rynek-ksiazki.pl przekierowując na strony Ministerstwa Kultury. Tam jednak za diabła nie można znaleźć jakiejkolwiej informacji.

Fantastyczna sprawa. Miejmy nadzieje, że dofinansowanie znajdzie bez problemu swoich adresatów. Ciekawe czy Minister Bogdan Zdrojewski kontroluje to czym zarządza ? Może nie zagląda wzorem Pis-u na strony w internecie i nie interesuje go co tam się dzieje ?

Może też jednak pokutuje wśród żądzących "święte przekonanie, że internauci, w domyśle młodzi, tylko siedzą na stronach erotycznych i pija piwo, najchętniej w Gabonie, który pewnie jest dużo lepszym rozwiązaniem i piękniejszym krajem niż nasz polski.

Ministrowie zróbcie coś dla ludzi, po prostu

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga