WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

sobota, 28 marca 2009

Nexto - Klasyka Literatury - ebooki z NetPress Digital

Nexto - Klasyka Literatury nowa seria wydawnicza NetPress Digital Sp. z o.o. . Ebooki NetPress Digital to wydania klasycznej literatury. Pierwszy rzut to 20 tytułów. Dzieła znane, niektóre wręcz obowiązkowe. Znajdujemy Szekspira z Makbetem i Romeo i Julią, Gabrielę Zapolską, Casanovę, Gala Anonima, ale też i mniej znanych jak Al-Hamadani - Opowieści Łotrzykowskie czy Pasierby Anatola Krzyżanowskiego.

Oczywiście nie można zapomnieć o przedstawicielce klasyki gatunku powieść Jane Austen - Lady Susan czy chociażby o słynnej Sztuka kochania Owidiusza.

Wydawnictwa cyfrowe cieszą się z faktu każdego wydania e-książki i cyfrowych publikacji. Przydałaby się może trochę bardziej dopracowana okładka, ale w przypadku ebooka chyba nie ma to, aż takiego znaczenia. Warto sprawdzić.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga